Dziewczyna z perłą Johannes Vermeer - reprodukcja obrazu

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
263,00 zł
Dostępny
Kod
dziewczyna_z_perla
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Dziewczyna z perłą - najsłynniejszy obraz Jana Vermeera

Reprodukcja jednego z najsłynniejszych obrazów Johanessa Vermeera - Dziewczyna z Perłą dostępna w LueLue!

Dziewczyna z perłą – obraz autorstwa Johannesa Vermeera, którego powstanie datuje się na ok. 1664 rok, został wykonany techniką oleju na płótnie. Dzieło na przestrzeni wieków miało kilku właścicieli, ale dziś oryginał obrazu znajduje się w muzeum w Hadze. Często nazywany jest Mona Lisą północy lub Holenderską Mona Lisą.

Opis reprodukcji obrazu Dziewczyna z perłą

Jan Vermeer Dziewczyna z perłą – do dziś nie wiadomo, kto jest przedstawiony na obrazie. Być może to córka malarza, ale brak dziś jednoznacznych dowodów potwierdzających tę teorię. Dziewczyna z perłą - opis obrazu musi podkreślać, że sposób, w jaki przedstawiona jest na tym dziele tytułowa postać, znacząco różni się od większości dzieł Vermeera. Malarz zazwyczaj ukazywał kobiety we wnętrzach mieszczańskich domów, zajęte swoimi codziennymi zajęciami. Dziewczyna z perłą z to przedstawiona jest na czarnym tle, widoczna od ramion w górę i pozbawiona jest jakichkolwiek charakterystycznych atrybutów. Również jej ubrania nie pomagają obserwatorowi określić, kim jest dziewczyna.

Dziewczyna z perłą – reprodukcja dzieła mistrza jest bardzo popularna i wciąż cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Trudno się temu dziwić – obraz jest bowiem intrygujący. Spojrzenie przyciąga mimika przedstawionej nań modelki. Wyraz jej twarzy sprawia wrażenie, jakby ktoś właśnie ją na czymś przyłapał. Delikatnie rozchylone usta i szeroko otwarte oczy ukazują jej zaskoczenie. Wyraźnie zarysowane na jej buzi emocje kontrastują z pustką, która otacza modelkę.

Inne obrazy Johannes Vermeer są także dostępne w naszej ofercie! Zapraszamy!

Więcej informacji
Szerokość 60
Wysokość 80
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Dziewczyna z perłą Johannes Vermeer - reprodukcja obrazu