Malarstwo polskie

Produktów w kategorii: 178

Józef Chełmoński
Józef Mehoffer
Józef Pankiewicz
Leon Wyczółkowski
Olga Boznańska
Stanisław Wyspiański
Witkacy
W. PodkowińskiZobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-15 z 178

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-15 z 178

Jeśli szukasz wyjątkowych obrazów na ścianę - przychodzimy z pomocą! W tej kolekcji znajdziesz wielkoformatowe reprodukcje dzieł polskich malarzy, których stylistyka i różnorodność pozwolą Ci wybrać ten idealny. Wydrukowane na wysokiej jakości płótnie do złudzenia będą przypominały oryginał dzięki zastosowaniu najwyższej jakości pigmentów, wpływających na odpowiednie odwzorowanie barw na splotach bawełnianego materiału.

 

Zebraliśmy tu słynne obrazy polskich malarzy - reprodukcje obrazów Józefa Chełmońskiego, Władysława Podkowińskiego, czy wyjątkowe dzieła Aleksandra Gierymskiego budzą się ponownie do życia w naszej pracowni na krakowskim Kazimierzu. Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie, zarówno starannie przygotowując je do druku, jak i oprawiając zadrukowane płótno na sosnowy blejtram.

 

Reprodukcje polskich malarzy to nasz ukłon w stronę ojczystego dorobku artystycznego najwybitniejszych artystów. Arcydzieła malarstwa polskiego wykonane jako obrazy do salonu, obrazy do sypialni czy obrazy do biura lub hotelu podkreślą indywidualny charakter miejsca. Stańczyk Jana Matejki będzie spoglądał z zadumą w Twoją stronę ilekroć na niego spojrzysz. Możesz także stać się świadkiem Szału uniesień na obrazie Podkowińskiego, gdzie złociste włosy nagiej kobiety plączą się z czarną końską grzywą wierzgającego rumaka. Poszukiwaczy spokojniejszych kompozycji zainteresują Kuropatwy na śniegu Chełmońskiego lub Pejzaż zimowy z morzem Juliana Fałata. Starannie wykonane obrazy polskich malarzy staną się wisienką na torcie w najbardziej wymagających wnętrzach. Naszą specjalnością są reprodukcje na ścianę malarstwa Młodej Polski. Zachęcamy do odkrycia arcydzieł polskiego malarstwa.

 

Najwyższej jakości reprodukcje obrazów polskich malarzy są ponadczasową propozycją dla miłośników bogatej, polskiej twórczości. A jeśli zakres tematyczny w tej kategorii jest zbyt wąski, zapraszamy do przejrzenia naszej kolekcji reprodukcji malarzy zagranicznych - czekają tam na Ciebie dzieła znanych malarzy, reprodukcje obrazów impresjonistów, czy obrazy malarstwa renesansowego.