Obrazy do pokoju dziecięcego

Produktów w kategorii: 117

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-15 z 117

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-15 z 117

Nie wiesz jak urządzić pokój dziecka?

Jeśli szukasz inspiracji do pokoju dziecięcego, w tej kategorii znajdziesz nietypowe i ciekawe obrazy do pokoju dziecka, które sprawią, że jedno z pomieszczeń w Twoim domu stanie się wnętrzem jak z bajki! Są tu zarówno obrazy na płótnie do pokoju dziecięcego, jak i plakaty, które oprawimy w piękne, drewniane, ręcznie wykonywane ramy. A jeśli masz swoje ramki, chętnie wykonamy dla Ciebie wysokiej jakości wydruk. Jeżeli na liście nie ma rozmiaru, który potrzebujesz - napisz do nas, a dopasujemy wielkość ilustracji do Twoich potrzeb.

Wśród starannie wybranych rysunków i grafik ze starych albumów znalazły się zarówno zwierzęta, które niezwykłą sympatią darzą najmłodsi, jak i rośliny, które warto poznawać już od najmłodszych lat. Rozbudź w swoim dziecku ciekawość świata oraz miłość do Matki Ziemi i jej mieszkańców! Z pewnością wie już jak wyglądają zwierzęta domowe, takie jak kot czy pies, ale czy Twoje dziecko widziało kiedyś nosorożca albo czaplę?

Kolekcja, którą tu zebraliśmy to bardzo dobre pomysły obrazów do pokoju zarówno chłopca, jak i dziewczynki. Z biegiem czasu przekonasz się, że i nastolatkowie spojrzą na nie pewnego dnia z zupełnie nowej perspektywy. Rozwój dzieci i ich postrzeganie świata jest dynamiczne, stąd wybór obrazów do pokoju dziecka to bardzo ważna decyzja.

W tej kategorii skupiliśmy się na tym, żeby ilustracje były zarówno estetyczne, jak i w pewnym sensie uniwersalne. Dzieci rosną tak szybko, dlatego przy wyborze dekoracji ściennych do pokoju dziecięcego warto kierować się tym, aby cieszyły ich oczy jak najdłużej. A jeśli młody buntownik pewnego dnia stwierdzi, że chciałby coś zmienić w swoim pokoju, możesz je powiesić na ścianie w przedpokoju lub w kuchni. 

Dekoracje ścienne do pokoju dziecka warto uzupełnić również innymi elementami, jak na przykład rośliny. Twoja pociecha już w młodym wieku nauczy się, jak dbać o kwiaty doniczkowe. Ugruntuje to w niej poczucie odpowiedzialności, co z pewnością wpłynie na jej wybory i zachowania w przyszłości. A siła skali przyszłego pokolenia przełoży się na dobro całej naszej planety.

Stare ilustracje dla dzieci

Motyw starych ilustracji botanicznych we wnętrzach jest jednym z ostatnich trendów w urządzaniu przestrzeni . Ryciny i ilustracje zeskanowane w wysokiej jakości z albumów botanicznych przybierają formę kolorowych plakatów, przedstawiających egzotyczne ptaki i rośliny. Piękne ilustracje dla dzieci są również oryginalnym pomysłem na prezent z okazji chrztu lub urodzin. Dziecięce plakaty mogą stać się również wyjątkową dekoracją do przedszkola, żłobka i każdego innego miejsca, w którym spędzają czas najmłodsi. Stare ilustracje dla dzieci to zaproszenie dla małych odkrywców - to ich pierwszy bilet w dalekie podróże.