Magnesy

Produktów w kategorii: 306

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-15 z 306

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-15 z 306

Dlaczego warto wybrać magnesy foto na lodówkę?

Chcesz powiesić swój ulubiony obraz na ścianie, ale nie masz miejsca? Albo nie możesz się zdecydować na jeden, bo chciałbyś mieć ich trzynaście? Nie zawsze trzeba wybierać, bo możesz mieć wszystko, co chcesz... na drzwiach swojej lodówki :)

Dla wszystkich miłośników sztuki w małym wydaniu mamy niezwykłe magnesy foto, które prezentują stare fotografie, reprodukcje malarstwa oraz ryciny i ilustracje ze starych albumów.

Magnesy ze zdjęciem w naszej ofercie!

Tylko kilka kroków dzieli Cię od stworzenia galerii sztuki we własnej kuchni. Wybierz magnesy na lodówkę ze zdjęciem. Wstajesz rano i patrzysz na Cecylię Gallerani trzymającą w ramionach zwierzę, o które kłóci się cały świat sztuki. Dama z portretu patrzy w prawą stronę, a tam widzi kochanków w miłosnym uścisku na słynnym obrazie "Pocałunek" Gustava Klimta. Zaraz obok na czarnym koniu pędzi rudowłosa kobieta w Szale Uniesień Podkowińskiego. A po drugiej stronie jakby trochę spokojniej - wysokie cyprysy Van Gogha i Wielka Fala w Kanagawie Hokusaia przylegają z magnetyczną siłą do drzwi lodówki.

Dlaczego warto ozdobić swoją lodówkę naszymi magnesami ze zdjęciem? Odpowiedź zajdziesz na naszym blogu.

Nie ma tu Twojego ulubionego obrazu? Chcesz mieć zdjęcie z wakacji albo starą fotografię rodziców na magnesie? Napisz do nas - z chęcią przygotujemy magnesy z nadrukiem Twojego pomysłu.