Judyta z głową Holofernesa - Gustav Klimt - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
251,00 zł
Dostępny
Kod
judith
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Obraz Judyta z głową Holofernesa

Wybitny obraz Klimta Judyta z głową Holofernesa został namalowany farbą olejną w 1901 roku. Przedstawia historię opowiedzianą w Księdze Judyty. Zamów reprodukcję obrazu w Galerii LueLue!

Judyta z głową HolofernesaKlimta (reprodukcja) to obraz, który powstał w 1901 roku. Przedstawia Judytę – biblijną postać, w której ręce dostrzec można odcięta głowę Holofernesa. Motyw kobiety trzymającej głowę wodza armii Nabuchodonozora był interpretowany przez twórców wielu epok – niejedyny był Gustav Klimt. Judyta z głową Holofernesa odnosi się do historii opisanej w Księdze Judyty i dotyczy wydarzeń, które miały miejsce, gdy wdowa, pozorując zdradę, udała się do wrogiego wodza – tytułowego Holofernesa. Kobieta rozkochała go w sobie, a potem, podczas uczty, korzystając z upojenia mężczyzny, ucięła mu głowę mieczem. Śmierć wodza spowodowała odwrót wojsk asyryjskich.

Powstanie reprodukcji Judyta z głową Holofernesa

Obraz zatytułowany Judyta z głową Holofernesa Klimt namalował farbą olejną. W kobiecie ukazanej na obrazie historycy sztuki rozpoznają wiedeńską przyjaciółkę (a być może i kochankę) malarza – Adele Bloch-Bauer, która jest też bohaterką dwóch innych portretów artysty. Tytułowa Judyta na obrazie ukazana jest jako kobieta zmysłowa i dumna. To wyróżnia pracę Klimta spośród innych interpretacji tego motywu – zazwyczaj bowiem Judyta ukazywana była jako pobożna wdowa, spełniająca swój obowiązek.

Gustav Klimt Judyta z głową Holofernesa – reprodukcja obrazu w ofercie galerii to zdjęcie drukowane na wysokiej jakości płótnie malarskim naciągniętym na drewniane krosno malarskie. Każda praca ma zadrukowane boki – dzięki temu obraz można od razu powiesić na ścianę, bez potrzeby oprawiania go w ramę.

Reprodukcje w LueLue

Zdjęcia na płótnie drukowane na wysokiej jakości płótnie malarskim. Fotografie na płótnie naciągane są na drewniane krosna malarskie. Każda praca ma zadrukowane boki, dzięki temu obraz można powiesić nie oprawiając go w ramę. Obrazy są przygotowane do bezpośredniego powieszenia na ścianie.

Sprawdź również inne reprodukcje tego artysty, takie jak Danae Gustav Klimt.

Więcej informacji
Szerokość 40
Wysokość 80
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Judyta z głową Holofernesa - Gustav Klimt - reprodukcja