Fotografia vintage

Produktów w kategorii: 764

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-15 z 764

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-15 z 764

Mamy już ponad dziesięć lat doświadczenia w druku starych fotografii. Wiemy jak wyretuszować zdjęcie, aby przywrócić mu jego piękno, ale lubimy też zostawić niewielkie oznaki upływającego czasu na kadrach sprzed lat. Nauczyliśmy się jak uratować stare zdjęcia, zarówno te w wersji cyfrowej, jak i przynoszone do nas przez klientów. Pieczołowicie opakowane w stare koperty są największym skarbem, bo przechowują wspomnienia, które chcemy przywołać. Powracają do nas ludzie, miejsca i wydarzenia z przeszłości. To jakby zatrzymać na chwilę czas i mieć nad nim władzę.

Pierwszą kolekcją fotografii vintage były stare zdjęcia z Krakowa. Stanowią dla nas starą mapę miasta, jak i interesujące źródło wiedzy o ludziach, modzie XX wieku i formach spędzania wolnego czasu przez mieszkańców.

Wypłynęliśmy za wielką wodę i chwilę później dołączył do naszej oferty zbiór fotografii vintage z Ameryki. Legenda american dream wypełniła po brzegi naszą kolekcję starych zdjęć. Sięgające nieba drapacze chmur, stare samochody, uśmiechnięci ludzie i piękne rowery. Byłoby cudownie przenieść się w czasie do tych miejsc!

W drodze powrotnej ze starej Ameryki zajrzeliśmy do naszej stolicy. Stare zdjęcia przedwojennej Warszawy pokazują dawne oblicze miasta. I wiemy jak bardzo mieszkańcy i miłośnicy Warszawy kochają te fotografie.

A jeśli mowa o stolicy, to mówi się, że zimą przenosi się ona do Zakopanego! Stare zdjęcia z Podhala to widoki na ośnieżone szczyty gór, na narciarzy odpoczywających po zjeździe na stoku, to owce i psy pasterskie spacerujące beztrosko po pastwiskach. Czy tylko tam czas zatrzymał się w miejscu? A może to tylko pozory?

Oddajemy w Wasze ręce największą ofertę starych zdjęć i pewnego rodzaju wehikuł czasu. Może przeglądając je natkniecie się na swoją babcię lub wujka? Napiszcie do nas, bo takie historie już się zdarzały.