Stare Ryciny

Produktów w kategorii: 128

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-15 z 128

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-15 z 128

Stare ryciny botaniczne: modny dodatek do wnętrza

Ryciny to pojęcie określające wszystkie odbitki graficzne wykonane za pomocą matrycy. Wśród najpopularniejszych rodzajów rycin są między innymi: drzeworyt (w technice tej używana jest deska, na którą nanosi się rysunek, a następnie przy pomocy specjalnych narzędzi wycina się tło), miedzioryt (technika odbijania na metalu) czy też litografia (technika wykorzystująca kamień litograficzny). Określenie to może być używane również w odniesieniu do technik komputerowych. W tym dziale prezentujemy ryciny na ścianę.

Plakaty ryciny prezentują ilustracje vintage oraz grafiki z książek. Ich spójna kolorystyka i tematyka sprawia, że wszystkie prace można swobodnie ze sobą łączyć i zestawiać w kompozycje ścienne i galerie. Sprawdzą się w każdym pokoju, a również w kawiarni, restauracji czy w biurze.

Ciekawa dekoracja: grafika botaniczna na ścianę

W galerii dostępnych jest pięć kategorii rycin: zwierzęta, kwiaty, motyle, owady oraz ptaki. W każdej z tych grup możesz znaleźć najpiękniejsze prace wykonane tą ciekawą techniką. Ryciny charakteryzują się piękną, nasyconą kolorystyką i oryginalnym stylem – dzięki temu idealnie sprawdzą się do każdego wnętrza i do każdego stylu. Warto podkreślić, że te piękne prace będą wspaniale wyglądać również w pokoju dziecięcym.

Ryciny botaniczne doskonale nadadzą się również do skonstruowania galerii ściennej – dzięki zróżnicowanej kolorystyce prace można dopasować do siebie. Pracę możesz zamówić w dwóch rodzajach: plakatu lub obrazu na płótnie. Prace na płótnie wykonywane są na wysokiej jakości płótnie malarskim naciągniętym na sosnowy blejtram. Wybierz spośród bogatej oferty dostępnej w galerii i zadbaj o piękną dekorację swojego domu. Niezależnie od tego, czy zawiesisz pojedynczy obraz, czy stworzysz z galerię z kilku prac – efekt będzie wspaniały!

Szukasz oryginalnego pomysłu na ożywienie kuchni lub salonu? Printy z vintage rycinami dodadzą charakteru każdej przestrzeni. Botaniczne rysunki kwiatów, motyli, ptaków czy owadów urzekają żywymi kolorami i niezwykłymi detalami.

Szukasz inspiracji jak zaranżować botaniczne ryciny w swoim mieszkaniu lub biurze? Zajrzyj na naszego bloga.