Cytaty

Produktów w kategorii: 15

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 15

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 15

Jesteś znudzona obrazami? Stare fotografie to nie dla ciebie? A może poszukujesz czegoś niewielkiego w minimalistycznym stylu, co uzupełni galerię ścienną w twoim domu? Jeśli tak, to dobrze trafiłaś! Plakaty z cytatami na ścianę to coś, co na pewno zwróci twoją uwagę!

Plakaty z cytatami: kiedy we wnętrzu czegoś brakuje

W galerii dostępnych jest kilkanaście prac skupiających się wokół cytatów znanych ludzi świata kultury i sztuki. Wśród nich znajdziesz między innymi słowa Salvadora Dali, cytaty Fridy Kahlo czy Marilyn Monroe. Plakaty łączy minimalistyczne styl – wszystkie opierają się na pomysłowym zestawieniu dwóch barw: czerni i bieli. Zwrócisz więc uwagę na kreatywne wykorzystanie jednolitego tła w grafikach i na pewno docenisz humor wielu z nich.

Trend zawieszania we wnętrzu plakatów lub obrazów z cytatami jest popularny już od dłuższego czasu. Ciekawe teksty, motywujące hasła czy motta mogą odzwierciedlać nastrój czy poglądy domowników i wprowadzać ich w optymistyczny i pogodny nastrój.

Obrazy z cytatami: na ścianę do każdego wnętrza!

Prace z cytatami w galerii dostępne są w formie plakatu oraz obrazu na płótnie. Postery drukowane są na wysokiej jakości papierze o satynowym wykończeniu. Obrazy natomiast wykonywane są metodą druku na płótnie malarskim, który naciągany jest później na sosnowy blejtram. Płótno pokrywane jest przyjaznym dla środowiska laminatem, który chroni przed promieniami UV. Co ważne, boki pracy są zadrukowywane – tak, by obraz można było od razu powiesić na ścianie.

Cytaty na ścianę to świetny pomysł na dekorację wnętrza oraz na prezent dla miłośnika lub miłośniczki sztuki. Gwarantujemy, że minimalistyczna praca będzie stanowiła kluczowy punkt pomieszczenia, w którym zawiśnie!