Obrazy do sypialni

Produktów w kategorii: 34

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-15 z 34

Strona
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-15 z 34

Strona

 

Obraz, który wchodzi w najbardziej intymną przestrzeń domu musi być wyjątkowy. Wybór dekoracji na ścianę do sypialni może być pięknym wynikiem kombinacji stylu wnętrza z upodobaniami domowników. A najlepsze jest to, że w każdej konfiguracji ten układ przynosi ciekawe kompozycje i style. W kategorii obrazy do sypialni podsuwamy kilka pomysłów jak urządzić to pomieszczenie.

Modne propozycje obrazów znaleźć można w sklepach sieciowych, ale przy urządzaniu tej przestrzeni zachęcamy do podążania nieco inną drogą. Warto zajrzeć do oferty polskich marek, oferujących ciekawe obrazy do sypialni na płótnie, zdjęcia w drewnianych ramach polskiej produkcji, czy obrazy w srebrnych ramach.

Jakie fotografie do sypialni znajdziesz w naszej ofercie?

W kategorii obrazy na ścianę do sypialni zebraliśmy nasze propozycje, które (mamy nadzieję) ułatwią Wam dokonanie wyboru. Fotografie z tej kolekcji mają neutralne kolory i pozbawione są agresywnych form po to, by przestrzeń, w której się relaksujecie pomagała w wyciszeniu i uspokojeniu rozbieganych myśli. Bardzo dobrze sprawdzą się tutaj czarno białe obrazy na ścianę, bo w swojej neutralności łatwo wkomponują się w każde wnętrze. Są dość uniwersalne, zatem jeśli nie możecie zdecydować się w jakim nurcie kolorystycznym odnaleźć spokój - czerń i biel zawsze sprawdzą się doskonale.

Postaw na nowoczesne obrazy do sypialni

Warto zastanowić się nad odpowiednim miejscem dla fotografii do sypialni oraz jej rozmiarem. Jeśli chcesz wybrać obraz do sypialni nad łóżko, warto wziąć pod uwagę jego szerokość oraz inne dekoracje, które znajdują się w jego okolicy. Tutaj świetnie sprawdzą się fotografie panoramiczne czy plakaty. A jeśli potrzebujesz fachowej porady w tej kwestii - nasi doświadczeni dekoratorzy wnętrz z chęcią pomogą w doborze motywu oraz rozmiaru obrazu z naszej oferty.

Dobrym pomysłem jest również wprowadzenie zieleni do wnętrza - rośliny doniczkowe to zarówno piękna ozdoba, jak i fabryka tlenu, która działa nawet kiedy śpisz.