Obrazy do salonu

Produktów w kategorii: 32

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-15 z 32

Strona
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-15 z 32

Strona

Nowoczesne obrazy do salonu odmienią Twoje wnętrze

Salon jest miejscem spotkań. Gościmy tu zarówno ludzi bliskich naszemu sercu, ale i też w samotności rozkładamy się wygodnie z kubkiem herbaty na kanapie, żeby obejrzeć ulubiony program w telewizji, albo przeczytać kolejny rozdział najnowszej powieści naszego ulubionego autora.

Jeśli chcesz wybrać eleganckie obrazy do salonu, które podkreślą klasyczne wnętrze, interesującą opcją są zdjęcia na płótnie metropolii. Takie zdjęcia będą pasowały do nowoczesnego salonu, w którym króluje współczesny design i prostota formy. Duże obrazy do salonu z miastami wprowadzą do wnętrza dynamikę i przestrzeń, przez co pomieszczenie wyda się nieco większe niż w rzeczywistości.

Jakie obrazy do salonu znajdziesz w ofercie?

Dobrym pomysłem na obrazy do salonureprodukcje dzieł sztuki drukowane na płótnie. Taka inspiracja do dekoracji wnętrza wciąż zostawia bardzo duży wybór: w naszej ofercie znaleźć można reprodukcje obrazów na płótnie z czasu impresjonizmu, które idealnie wpasują się praktycznie w każdy styl salonu, jak i malarstwo abstrakcyjne, które pięknie dopełni nowoczesne wnętrze. Drukowane obrazy do salonu na płótnie to świetny pomysł również dlatego, że ich powierzchnia nie odbija światła, co sprawia że wyglądają dobrze zarówno gdy siedzisz przy biblioteczce, jak i gdy wygodnie wyciągasz się na fotelu.

Pozostając w tej konwencji warto zastanowić się nad wyborem obrazów na scianę do salonu z mapami świata lub (to nowość w naszej ofercie) z mapami astronomicznymi.

Obrazy składajace się z kilku części

A dla tych, dla których jeden obraz to za mało, stworzyliśmy kategorię obrazów składających się z części - tryptyków oraz poliptyków. Wprowadzenie elementu zaskoczenia w postaci jednego zdjęcia podzielonego na kilka elementów doda wnętrzu lekkości. To ciekawy pomysł na modne obrazy do salonu nad kanapę, bo tam zwykle mamy najwięcej miejsca do zagospodarowania.

Jeżeli chcesz poczytać więcej o tym, jak dobrać obrazy do salonu, zajrzyj na naszego bloga  - może wśród inspirujących tematów znajdziesz swój wymarzony obraz.