Drzewo życia - Gustav Klimt - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
275,00 zł
Dostępny
Kod
DrzewoŻycia
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Przedstawiamy Tryptyk — reprodukcja dzieła Gustawa Klimta "Drzewo Życia".

W LueLue znajdziesz obraz Drzewo Życia pędzla Gustawa Klimta w formie reprodukcji na płótnie. Daj się zahipnotyzować jego krętej linii i wibrującym barwom. Zobacz też inne tryptyki w naszej galerii.

Drzewo życia symbolizuje wieczne odradzanie się natury oraz nierozerwalność człowieka z przyrodą. Kompozycja na obrazie Klimta odpowiada filozofii kabalistycznej, w której drzewo życia posiada trzy kolumny – żeńską, męską oraz środkową drogę harmonii. Drzewo życia jako całość w kabale oznacza drogę do wzrostu duchowego.

Reprodukcja „Drzewa życia” najlepiej odnajdzie się jako centralna dekoracja pomieszczenia. Obraz kusi obfitością i bogactwem zdobień. Gustav Klimt malował je przeszło cztery lata, precyzyjnie tworząc mozaikę oraz nakładając płatki złota. Ze względu na wielość elementów i przepych kompozycji nie potrzebuje więcej towarzystwa – samodzielnie upiększy Wasze wnętrze.

Dzięki użyciu techniki druku cyfrowego reprodukcja wiernie oddaje detale oryginału, co jest szczególnie istotne przy strukturze mozaiki. Pokrycie ekologicznym laminatem zapewnia ochronę przez działaniem promieni UV. Warstwa ochronna nadaje obrazowi na płótnie półmatowe wykończenie. W świetle dziennym reprodukcja „Drzewo życia” zyska delikatny połysk. Dodatkowo obraz na płótnie ma zadrukowane boki będące kontynuacją głównego motywu. Reprodukcja nie wymaga oprawy – nie musisz martwić się o dopasowywanie ramek.

Gustaw Klimt Drzewo Życia — reprodukcja austriackiego malarza

„Drzewo życia” Gustava Klimta możemy zgodnie z Twoimi potrzebami dostosować do większego lub mniejszego rozmiaru. W kolekcji znajdziesz również inne dzieła austriackiego mistrza malarstwa. Usiądź wygodnie z kubkiem gorącej kawy, inspiruj się, szukaj swojego ulubionego obrazu, a nasz zespół na krakowskim Kazimierzu stanie na głowie, by zrealizować Twój nawet najbardziej szalony pomysł.

Oryginał obrazu znajduje się w Pałacu Stocleta w Brukseli.

Więcej informacji
Szerokość 120
Wysokość 70
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Drzewo życia - Gustav Klimt - reprodukcja