Polska Szkoła Plakatu

Produktów w kategorii: 123

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-15 z 123

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-15 z 123

Jednym z najciekawszych trendów wnętrzarskich ostatnich lat jest dekorowanie ścian plakatami. Polscy plakaciści osiągnęli mistrzostwo w tej dziedzinie, a Polska Szkoła Plakatu jest ceniona na całym świecie za swój niezwykle trafny przekaz i estetykę formy. Nie ma takiej drugiej dziedziny sztuki na naszym nadwiślańskim podwórku, która zyskałaby tak wielką sławę poza granicami kraju. 
 
Plakaty do wnętrz nadają pomieszczeniom wyjątkowego charakteru i mogą stać się dyskretną formą przekazu miejsc, filmów czy postaci rezonujących z naszymi upodobaniami. Sztuka na afiszu od samego początku odznaczała się wysokimi walorami artystycznymi, a wchodząc w przedsionki pop kultury zyskała sobie nowych zwolenników. 
 
Zapraszamy Was w podróż po naszym kraju, który odkryjecie w kolekcji posterów z serii Polska autorstwa Ryszarda Kai. Znajdziecie tam miasta bardzo dobrze Wam znane, jak na przykład Warszawa, Sopot i Chałupy, ale miejsca jak Lubiewo czy Janów Podlaski wzbudzą Waszą ciekawość. Autorskie plakaty na ścianę Ryszarda Kai to piękna lekcja o naszym kraju, z której możemy dowiedzieć się więcej niż z niejednego podręcznika. 
 
Miłośnicy filmu zakochają się bez pamięci w niezwykłej kolekcji filmowych plakatów na ścianę. Przedstawione w graficznej formie historie bohaterów i sceny, które dobrze pamiętamy z ulubionych produkcji mogą stać się ciekawą dekoracją wnętrza. Różnorodność stylu, dynamika formy i kompozycje kolorystyczne pozwolą dobrać idealny plakat do stylu pomieszczenia. Postery filmowe jako element wyposażenia wnętrz jest jak wisienka na torcie - z pozoru to mały detal, ale bez niego wszystko smakuje inaczej. 
 
W kategorii inne wyselekcjonowaliśmy te projekty, które najbardziej przypadły nam do gustu ze względu na swój przekaz i stronę wizualną. Plakaty do wnętrz z tej sekcji to historie ciekawych postaci i manifesty społeczne, które są dla nas ważne. Wierzymy, że poznając postery autorstwa polskich artystów opowiadamy historie ludzi, miejsc i wydarzeń, które nas inspirują. 
 
Wszystkie plakaty są dostępne w rozmiarze 68x98cm. Jeśli chcesz, żebyśmy oprawili je dodatkowo w ramę dokładnie pod tę wielkość - napisz do nas, przygotujemy ją na specjalne zamówienie. A miłośników Polskiej Szkoły Plakatu, którzy cierpią na brak miejsca na ścianach swoich mieszkań, zapraszamy do kolekcji pocztówek premium. Znajdziecie tam jeszcze więcej fantastycznych projektów polskich plakacistów w niewielkiej formie kartek pocztowych. Możecie używać je jako zakładki do książek, oprawić w ramki lub wysłać ukochanej osobie.