Dama z wachlarzem - Gustav Klimt - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
251,00 zł
Dostępny
Kod
LadyFan
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Reprodukcja obrazu Dama z wachlarzem

Gustav Klimt, austriacki malarz i grafik, jest dziś uznawany za jednego z najwybitniejszych przedstawicieli secesji, jego twórczość wchodzi też w skład nurtu wiedeńskiego modernizmu. Klimt, w swojej artystycznej działalności, postawił sobie za cel stworzenie dzieła absolutnego – to znaczy takiego, które byłoby wolne od wszelkich konwencji czy ograniczeń narzuconych przez akademickie idee.

Gustav Klimt Dama z wachlarzem - opis obrazu

Historycy sztuki zgodnie przyznają dziś, że jednym z najczęściej powtarzających się motywów w twórczości Klimta jest kobieta. Dama z wachlarzem wpisuje się w ten trend i jednocześnie jest oznaką wpływu sztuki japońskiej na modernizm i charakterystyczny styl austriackiego twórcy.

Dama z wachlarzem przyciąga wzrok. Wyróżnia się intensywnym, żółtym tłem – tak przecież charakterystycznym dla prac Klimta. W tym aspekcie przypomina inne dzieła twórcy – takie jak między innymi Pocałunek. Charakterystyczne dla artysty jest też użycie koloru i zdobień – kwiaty i ptaki ukazane w tle zapierają dech w piersiach swoim ubarwieniem. Wzorzyste tło ma imitować japoński druk.

Gustav Klimt, Dama z wachlarzem zachwyca również postacią kobiety. Jej strój i wachlarz są bogato zdobione, kolorowe. Dzieło jest radosne, środowisko otaczające kobietę wspaniale współgra z jej pięknością. Dzieło Dama z wachlarzem celebruje ludzkie piękno i zwraca szczególną uwagę na wspaniałość otaczającej człowieka natury

Zamów również reprodukcję obrazu Dama z wachlarzem oraz inne dzieła artysty, jak m.in. Złote łzy kartka premium.

Więcej informacji
Szerokość 80
Wysokość 80
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Dama z wachlarzem - Gustav Klimt - reprodukcja