Słoneczniki Van Gogh - reprodukcja

199,00 zł
Dostępny
Kod
sunflowers

Obraz słoneczniki Van Gogha do Twojego domu

Vincent van Gogh Słoneczniki namalował jako serię obrazów, w których pojawia się motyw tych wyjątkowych kwiatów. W kolekcji prac stworzonych techniką oleju na płótnie znalazło się jedenaście prac. Cztery z nich powstały podczas pobytu artysty w stolicy Francji, a pozostałe siedem w Arles. Obraz Słoneczniki van Gogha – niezależnie od tego, którą pracę z serii dokładnie ma się na myśli – uznaje się za najbardziej rozpoznawalne dzieła malarstwa światowego.
Skąd fascynacja akurat tymi kwiatami? Zgodnie ze źródłami historycznymi, pod koniec XIX stulecia cięty słonecznik stał się popularnym kwiatem używanym do dekoracji. Wyjątkowej urody kwiaty miały symbolizować radość życia i szybko stały się popularnym motywem w malarstwie. Pierwsze swoje obrazy przedstawiające słoneczniki artysta namalował w końcówce lata 1887 roku – wtedy, gdy jeszcze mieszkał w Paryżu.

Reprodukcja obrazu Słoneczniki wysokiej jakości

Reprodukcja obrazu Słoneczniki przedstawia oryginalne prace, na których najczęściej da się wyszczególnić dwie warstwy obrazu: wazon z kwiatami i nieokreślone tło, którego zadaniem jest podkreślać gęstą kompozycję kwiatową widoczną na pierwszym planie. Słoneczniki van Gogha – reprodukcja dostępna w Galerii jest stworzona metodą druku na wysokiej jakości płótno pokryte później laminatem, który ma chronić pracę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Reprodukcja wykonana jest z ogromną starannością, a boki pracy również są zadrukowane – tak, by obraz można było od razu zawiesić na ścianie, bez potrzeby dokupywania odpowiedniej ramki.

Poniżej prezentujemy 3 wersje obrazu słoneczniki Van Gogha do wyboru - cena podana obok dotyczy 1 sztuki.

W komentarzu zamówienia proszę napisać, która wersję mamy przygotować.

Reprodukcja drukowana na naturalnym płótnie bawełnianym.

Sprawdź także dzieła inny autorów na przykład działa wykonane przez Juan Gris, czy obrazy Gauguina.

 

Więcej informacji
Szerokość 60
Wysokość 80
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Słoneczniki Van Gogh - reprodukcja