Słoneczniki Van Gogh - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
263,00 zł
Dostępny
Kod
sunflowers
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Obraz słoneczniki Van Gogha do Twojego domu

Vincent van Gogh Słoneczniki namalował jako serię obrazów, w których pojawia się motyw tych wyjątkowych kwiatów. W kolekcji prac stworzonych techniką oleju na płótnie znalazło się jedenaście prac. Cztery z nich powstały podczas pobytu artysty w stolicy Francji, a pozostałe siedem w Arles. Obraz Słoneczniki van Gogha – niezależnie od tego, którą pracę z serii dokładnie ma się na myśli – uznaje się za najbardziej rozpoznawalne dzieła malarstwa światowego.
Skąd fascynacja akurat tymi kwiatami? Zgodnie ze źródłami historycznymi, pod koniec XIX stulecia cięty słonecznik stał się popularnym kwiatem używanym do dekoracji. Wyjątkowej urody kwiaty miały symbolizować radość życia i szybko stały się popularnym motywem w malarstwie. Pierwsze swoje obrazy przedstawiające słoneczniki artysta namalował w końcówce lata 1887 roku – wtedy, gdy jeszcze mieszkał w Paryżu.

Reprodukcja obrazu Słoneczniki wysokiej jakości

Reprodukcja obrazu Słoneczniki przedstawia oryginalne prace, na których najczęściej da się wyszczególnić dwie warstwy obrazu: wazon z kwiatami i nieokreślone tło, którego zadaniem jest podkreślać gęstą kompozycję kwiatową widoczną na pierwszym planie. Słoneczniki van Gogha – reprodukcja dostępna w Galerii jest stworzona metodą druku na wysokiej jakości płótno pokryte później laminatem, który ma chronić pracę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Reprodukcja wykonana jest z ogromną starannością, a boki pracy również są zadrukowane – tak, by obraz można było od razu zawiesić na ścianie, bez potrzeby dokupywania odpowiedniej ramki.

Poniżej prezentujemy 3 wersje obrazu słoneczniki Van Gogha do wyboru - cena podana obok dotyczy 1 sztuki.

W komentarzu zamówienia proszę napisać, która wersję mamy przygotować.

Reprodukcja drukowana na naturalnym płótnie bawełnianym.

Sprawdź także dzieła inny autorów na przykład działa wykonane przez Juan Gris, czy obrazy Gauguina.

 

Więcej informacji
Szerokość 60
Wysokość 80
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Słoneczniki Van Gogh - reprodukcja