Pallas Atena Gustav Klimt - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
263,00 zł
Dostępny
Kod
PallasAthena
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Reprodukcja obrazu Gustava Klimta Pallas Atena

Obraz Pallas Atena jako jedyny w malarskiej twórczości Gustawa Klimta pokazuje boginię jako wojowniczkę. Z czym przyjdzie jej się zmierzyć? Czy właśnie będzie oddawała samodzielnie pierwszy projekt w pracy? Może jest zmęczona po całym dniu obowiązków, a mimo tego pędzi wieczorem przez miasto by realizować swoje pasje? A może mimo przeciwności losu chce wystartować z własnym biznesem, o którym zawsze marzyła?

Gustav Klimt Pallas Atena to wizerunek każdej współczesnej kobiety, która stawia czoła wielu wyzwaniom. Obraz możesz podarować bliskiej Ci przedstawicielce płci pięknej – żonie, mamie, córce, babci czy przyjaciółce. Sprawdzi się nie tylko jako prezent na ważną okazję, ale również jako miły gest docenienia i podziękowania za obecność tej osoby.

Wysoka jakość reprodukcji w LueLue

Reprodukcja dzieła na bawełnianym płótnie wiernie odwzorowuje detale oryginału, w szczególności złocenia nakładane ręcznie przez Klimta. Dzięki wybranej metodzie druku cyfrowego obraz zachowuje wyraziste barwy, a impregnacja laminatem zapobiega ich blaknięciu przy kontakcie ze światłem dziennym. Boki płótna stanowią kontynuację głównego motywu, dzięki czemu nie musisz martwić się o dopasowanie ramy. Po wyjściu z naszej pracowni obraz jest kompletną całością gotową do powieszenia na ścianie lub postawienia na meblu.

Jeśli chciałbyś powiększyć lub pomniejszyć „Pallas Atenę”, dopasujemy rozmiar do Twoich preferencji. Nadruk z obrazem może być również wykonany na innych materiałach, oprawiony w ramę lub przedstawiony m.in. w formie magnesu. Usiądź wygodnie z kubkiem kawy i wybieraj spośród kolekcji mistrzów malarstwa, a nasza pracownia na krakowskim Kazimierzu przygotuje kompozycję w pełni oddającą Twoje pomysły.

Oryginał znajduje się w Wien Museum Karlsplatz .

Zamów wyjątkową reprodukcję artysty obraz Pallas Atena. Inne obrazy Gustava Klimta także znajdziesz w naszej Galerii.

Więcej informacji
Szerokość 70
Wysokość 70
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pallas Atena Gustav Klimt - reprodukcja