0
0
0,00 zł

TechnologieOBRAZY NA PŁÓTNIE

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu fotoobrazów, których jakość zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Obrazy są drukowane w wysokiej rozdzielczości na najwyższej jakości płótnie bawełnianym o gramaturze 300g/m2, które naciągamy na sosnowy blejtram. Drukujemy na profesjonalnych urządzeniach wielkoformatowych zapewniających doskonałe odwzorowanie barw i głębi kolorów. Każdy obraz pokrywany jest przyjaznym dla środowiska laminatem, który z jednej strony podnosi walory estetyczne obrazu, a z drugiej zapewnia długotrwałą ochronę przed promieniami UV. Każda praca ma zadrukowane boki, które stanowią kontynuację motywu - dzięki temu obraz można powiesić nie oprawiając go w ramę a obrazy składające się z wielu elementów (tryptyki, poliptyki) stanowią estetyczną całość. Nasze obrazy wiesza się bezpośrednio za ramę na zwykłych śrubach z płaską główką, wkręcaną zazwyczaj w kołek rozporowy.
OBRAZY W PASSE PARTOUT

Wydruk na papierze fotograficznym lub wysokiej jakości folii samoprzylepnej umieszczony w eleganckiej ramie z passe-partout.

Passe-partout jest to pojęcie określające ramkę kartonową z wycięciem, którą wykorzystuje się do wyeksponowania, zwiększenia atrakcyjności i ochrony oprawianej pracy. Całość tworzy spójną koncepcję mającą na celu zwrócenie uwagi obserwatora na samo zdjęcie. Obrazy wykonane w tej technice wyróżnia ponadczasowa elegancja i intrygująca głębia. Obrazy są gotowe do zawieszenia na ścianie, posiadają plecy z zawieszkami. Obrazy w drewnianej ramie z passe partout o wielkości 10x10 cm posiadają haczyk oraz podpórkę. Obrazy większe montuje się natomiast jedynie za zawieszkę, przymocowaną do pleców ramy.
FOTOGRAFIE NA PCV

Grafiki i fotografie drukujemy na płycie PCV, która w kolejnym kroku jest laminowana, dzięki czemu wydruk jest odporny na promienie UV i wilgoć. Fotografia nie wymaga dodatkowego zabezpieczenia szybą, w rezultacie nie odbija światła. Do wyboru mamy trzy grubości PCV: 1mm, 3mm oraz 5mm. Produkt może stanowić alternatywę dla standardowych wydruków, a ponieważ jest bardzo odporny pozwala na użycie go w takich pomieszczeniach jak kuchnia czy łazienka.
TAPETY WINYLOWE

Tapeta winylowa w odróżnieniu od tapety lateksowej jest bardzo trwała i odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne i zabrudzenia. Wykonana jest z wysokiej jakości materiału, na bazie PCV o podłożu z włókniny i gramaturze 350 g/m2. Tapety tego rodzaju idealnie przylegają do ściany, jednocześnie pozwalają ścianie oddychać. Fototapety winylowe nadają się właściwie do każdego typu pomieszczenia. Są zmywalne, można je myć środkami ogólnodostępnymi, są one również odporne na odbarwienia i świetnie nadają się do zakrycia różnego rodzaju nierówności powierzchni, na której układamy fototapetę.

Maksymalna szerokość jednego brytu: 127 cm. W przypadku rozmiaru przekraczającego maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku arkuszy. Zastosowanie: dekoracje mieszkań, hoteli, restauracji, sal konferencyjnych, budynków użytku publicznego.
OBRAZY W ALUMINIOWYCH RAMACH

W nowoczesnych przestrzeniach idealnie sprawdzi się obraz oprawiony w aluminiową ramę. Jest on drukowany na płycie PCV i charakteryzuje go niezwykła wyrazistość oraz szczegółowość. Gotowy obraz posiada regulowane, specjalne zawieszki na odwrocie umożliwiające powieszenie na ścianie. Wydruk na płycie PCV jest całkowicie nieprzeźroczysty, a struktura obrazu jest gładka i matowa.

Głównymi cechami produktu jest trwałość nadruku oraz odporność na warunki atmosferyczne. Obrazy te charakteryzuje uniwersalna elegancja, która pięknie wykończy każde wnętrze. Obraz na PCV w aluminiowej ramie nie wymaga dodatkowego zabezpieczenia szybą, w rezultacie nie odbija światła.
PLAKATY

Plakat z ciekawym zdjęciem lub grafiką może mieć zastosowanie jako element dekoracyjny. To także świetny pomysł na prezent. Nasze plakaty drukujemy na wysokiej jakości papierze o satynowym wykończeniu i gramaturze 200gr/m2.
TORBY CZARNE Z ORGANICZNEJ BAWEŁNY

Torby wykonane są z wysokiej jakości bawełny organicznej przyjaznej dla środowiska o gramaturze 230g/m2.
TORBY BAWEŁNIANE

Torby wykonane są z wysokiej jakości surowej bawełny o gramaturze 140g/m2.
POCZTÓWKI

Pocztówki wykonujemy z wysokiej jakości papieru kredowego o wykończeniu półmatowym i gramaturze 300gr/m2. Tak wysokiej jakości produkt jest idealnym pomysłem na prezent oraz pamiątką z podróży.

POCZTÓWKI POLAROIDY
Stare fotografie na polaroidzie w formie pocztówki to wyjątkowa pamiątka z podróży. Nasze kartki mają rozmiar 10,5x13cm i gramaturę 300g. Samo zdjęcie pokryte jest wybiórczo lakierem UV i wygląda jak prawdziwa fotografia ze starego aparatu!

POCZTÓWKI PREMIUM
Kolekcja kartek premium jest wyjątkowym elementem naszej oferty. Pocztówki mają wielkość 12x17cm i gramaturę 300g. Pokryte są specjalną folią soft touch, która jest miła w dotyku i nadaje szlachetności wydrukowi.

POCZTÓWKI OSOBOWOŚCI
Inspirujące ikony ze świata sztuki mają nam coś do powiedzenia! Ich najważniejsze cytaty znajdziecie na naszych kartkach pocztowych z serii Osobowości, które zostały przez nas zaprojektowane i narysowane. Wielkość pocztówek to 10x14,5cm, a gramatura 300g. Są idealnym pomysłem na prezent, ale sprawdzą się dobrze także jako ciekawa grafika do ramki.
PODKŁADKI

Nasze fotograficzne podkładki wykonane są na korkowej podstawie. Zdjęcie wykończone jest matową, odporną na zarysowania laminacją, która zabezpiecza nadruk. Rozmiar podkładki to 9x9cm, a jej grubość to około 3mm.
MAGNESY

Magnesy są wykonane z wysokiej jakości masy o grubości 0,7mm połączonej z drukiem na folii pokrytej laminatem.
ZAKŁADKI DO KSIĄŻEK

Zakładki do książek wykonujemy z wysokiej jakości papieru fotograficznego o gramaturze 300g/m2. Pokryte zostają matową folią o technologii soft touch. W ofercie posiadamy zakładki w kolorze czarno białym oraz w sepii