Gwiaździsta noc nad Rodanem - Vincent Van Gogh

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
263,00 zł
Dostępny
Kod
rhone
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Van Gogh gwiaździsta noc nad Rodanem

Warto wiedzieć, że reprodukcja, którą zakupisz, drukowana na naturalnym płótnie bawełnianym. Nasze metody pozwalają na to, by płótno naciągnięte na sosnowy blejtram było pokryte barwą z każdej strony - dzięki temu można wieszać je nawet bez ramy. Przekonaj się, że jakość jest warta każdej ceny. Reprodukcje na płótnie naciągane są na drewniane krosna malarskie - dokładnie tak dzieje się również w przypadku Gwiaździstej nocy nad Rodanem - obrazu, który tak jak inne został przygotowany do powieszenia bezpośrednio na ścianie.

Gwiaździsta noc nad Rodanem: reprodukcja godna uwagi

Czy jest coś wspanialszego niż doskonale przygotowana reprodukcja wielkiego malarza? Gwiażdzista noc nad Rodanem Van Gogha to wyjątkowy przykład sztuki ekspresjonistycznej. Przekonaj się sam. Jeśli spodobał Ci się ten obraz - może także Słoneczniki Van Gogha przypadną Ci do gustu? A jeśli szukasz czegoś całkowicie odmiennego - odwiedź kategorie, w których królują Alfred Sisley czy Renoir - czyli fantastyczni impresjoniści, którzy również zasługują na uwagę. Zapraszamy!

Więcej informacji
Szerokość 80
Wysokość 60
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gwiaździsta noc nad Rodanem - Vincent Van Gogh