Stanisław Wyspiański – Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki V

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 263,00 zł
Dostępny
Kod
REP_S_WYS_038
Cena od: 263 do 467
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Reprodukcja obrazu Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki V Stanisława Wyspiańskiego

Jednym z najwybitniejszych malarzy w historii Polski z całą pewnością był Stanisław Wyspiański. Urodził się w roku 1869 w Krakowie, gdzie założył rodzinę a także tworzył wybitne prace. Tu również miał swoją pracownię, w której powstało wiele znamienitych dzieł, którymi zachwycamy się do dnia dzisiejszego. Kiedy Wyspiański zachorował w roku 1904, rozpoczął malowanie serii krajobrazów przedstawiających widoki z okna jego pracowni. Jeden z nich, Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki V opisany został poniżej. Natomiast pozostałe obrazy Stanisława Wyspiańskiego z tej serii dostępne w naszym sklepie internetowym z reprodukcjami dzieł sztuki to Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki , Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki II, Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki III, Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki IV, Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki VI.

 

Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki V – opis obrazu

Obraz Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki V to jedno z kończących serię pejzaży dzieł namalowanych przez Stanisława Wyspiańskiego. Po raz drugi w ciągu serii obraz namalowany został w orientacji pionowej. Tym razem niebo jest zachmurzone, spomiędzy chmur próbują przedostawać się promienie słońca. Kopiec Kościuszki nadal spowity jest niewielką warstwą śniegu, a na łące roztopiony śnieg tworzy duże kałuże. Roślinność zaczyna powoli odradzać się po zimie. Obraz ten z pewnością nada odrobiny świeżości w każdym wnętrzu. Reprodukcja obrazu Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki VI autorstwa Stanisława Wyspiańskiego to zarówno doskonały prezent dla miłośnika natury, jak i wspaniały element dekoracyjny.

 

Malarstwo Wyspiańskiego w formie obrazów na ścianę - najwyższa jakość druku i doskonałe wykonanie

Stanisław Wyspiański Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki V – reprodukcja tego dzieła wykonana jest metodą druku na wysokiej klasy płótnie malarskim, które naciągnięto na sosnowy blejtram. Dodatkowo boki obrazu zostały zadrukowane, by od razu móc powiesić go na ścianie. Płótno natomiast zabezpieczono przyjaznym dla środowiska laminatem, który chroni je przed szkodliwym działaniem promieni UV.

 

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Stanisław Wyspiański – Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki V