Stanisław Wyspiański – Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki VI

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 99,00 zł
Dostępny
Kod
REP_S_WYS_039
Cena od: 99 do 439
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Reprodukcja obrazu Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki VI Stanisława Wyspiańskiego

Jednym z najbardziej cenionych polskich malarzy jest Stanisław Wyspiański. Artysta ten żył w Krakowie w latach 1869-1907. W czasie swojej działalności stworzył kilkadziesiąt znakomitych dzieł, które my podziwiamy do dnia dzisiejszego. W 1904 roku artysta poważnie zachorował, a lekarze zabronili mu opuszczać dom, szczególnie w czasie zimy. To wydarzenie rozpoczęło serię pejzaży, które były widokiem z okna pracowni Stanisława Wyspiańskiego. Pozostałe obrazy Stanisława Wyspiańskiego z tej serii wchodzą w skład kolekcji reprodukcji Wyspiańskiego w formie obrazów na płótnie w naszej galerii: Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki , Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki II, Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki III, Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki IV, Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki V.

 

Widok z okna na Kopiec Kościuszki VI – opis obrazu

Obraz Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki VI jest jednym z ostatnich dzieł z serii krajobrazów namalowanych przez Stanisława Wyspiańskiego. Choć w kolejności jest jednym z ostatnich, wiele wskazuje na to, że ten obraz może rozpoczynać całą serię. Wskazywać na to mogą pożółkłe liście na drzewach lub ich całkowity brak, a także niewielkie połacie śniegu. To pokazuje, że kończy się jesień, a rozpoczyna zima. Obraz ten sprawdzi się zarówno we wnętrzu tradycyjnym, jak i takim, które dąży do nowoczesności. Uniwersalność pejzaży namalowanych przez Stanisława Wyspiańskiego sprawia, że nadają się one niemal do każdego rodzaju wnętrza. Reprodukcja obrazu Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki VI to idealny prezent dla każdego wielbiciela krajobrazów.

 

Malarstwo Wyspiańskiego w formie obrazów na ścianę - najwyższa jakość druku i doskonałe wykonanie

Stanisław Wyspiański Widok z okna na Kopiec Kościuszki VI – to dzieło zostało wykonane metodą druku na wysokiej klasy płótnie naciągniętym na sosnowy blejtram. Dodatkowo płótno to zostało zabezpieczone warstwą laminatu, który chroni je przed działaniem promieni UV. Oprócz tego reprodukcja ma zadrukowane boki, co pozwala na natychmiastowe powieszenie dzieła na ścianie

 

 

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Stanisław Wyspiański – Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki VI