Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki II Stanisław Wyspiański - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 159,00 zł
Dostępny
Kod
REP_S_WYS_029
Cena od: 159 do 369
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Reprodukcja obrazu Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki II Stanisława Wyspiańskiego

Stanisław Wyspiański to znamienity krakowski twórca, dramatopisarz oraz malarz, który żył i tworzył w Krakowie. Przez wiele lat swojej twórczości namalował kilkadziesiąt wspaniałych dzieł, które stale zachwycają koneserów sztuki. Podczas swojej choroby, która zaczęła się w roku 1904 artysta stworzył serię pejzaży pokazujący widok z okna jego mieszkania, ponieważ to, co widział było jedynym kontaktem ze światem zewnętrznym. Pozostałe obrazy Stanisława Wyspiańskiego z tej serii: Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki ,Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki III, Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki IV, Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki V, Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki VI.Opis obrazu Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki II Wyspiańskiego

Obraz Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki II to następne z serii dzieło przedstawiające to, co Stanisław Wyspiański widział zza okna swojej pracowni w czasie choroby. Tym razem obraz został namalowany w pozycji wertykalnej. Reprodukcja ta pokazuje znany już widok na Kopiec Kościuszki, ale w innej odsłonie. Na zewnątrz świeci słońce, a jego promienie odbijają światło od białej pokrywy śniegu. Niebo lekko jest zasnute niewielkimi chmurami, które absolutnie nie przeszkadzają słońcu świecić pełnym blaskiem. Obraz ten jest w stanie ocieplić nawet najbardziej chłodne wnętrze. Rozjaśni wnętrze, a to wszystko za sprawą promieni słonecznych przebijających się przez chmury. Reprodukcja obrazu Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki II sprawdzi się jako obraz do jadalni, a także w salonie i sypialni.

 

Malarstwo Wyspiańskiego w formie obrazów na ścianę - najwyższa jakość druku i doskonałe wykonanie

Stanisław Wyspiański Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki – dzieło to tworzone jest za pomocą metody druku na wysokiej jakości płótnie malarskim. Każda z reprodukcji dostępnych w Galerii naciągnięta jest na sosnowy blejtram i zabezpieczona specjalnym, przyjaznym dla środowiska laminatem, który chroni płótno przed szkodliwymi działaniami promieni UV. Ponadto obrazy mają zadrukowane boki, co pozwala na natychmiastowe powieszenie ich na ścianie.Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki II Stanisław Wyspiański - reprodukcja