Stanisław Wyspiański – Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki IV

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 99,00 zł
Dostępny
Kod
REP_S_WYS_035
Cena od: 99 do 439
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Reprodukcja obrazu Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki IV Stanisława Wyspiańskiego

Jeden z najwybitniejszych polskich artystów to Stanisław Wyspiański. Żył on w latach 1869-1907. Mieszkał i tworzył w Krakowie. Przez kilkanaście lat stworzył wiele dzieł, które przeszły do historii sztuki. Gdy w 1904 roku zachorował, zaczął tworzyć serię krajobrazów przedstawiających widoki z okna jego mieszkania. Dzięki temu zobaczyć możemy ten sam widok w zmieniających się porach dnia oraz porach roku. Pozostałe obrazy Stanisława Wyspiańskiego z tej serii to Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki , Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki II, Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki III, Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki V, Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki VI.

 

Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki IV – opis obrazu

Obraz Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki IV to kolejny obraz z serii pejzaży. Namalowany został w orientacji horyzontalnej w roku 1905. Reprodukcja przedstawia widok z okna pracowni artysty, Stanisława Wyspiańskiego. Powoli nastaje wiosna, śnieg już prawie się roztopił, dookoła widać kałuże i jedynie widok ośnieżonego Kopca Kościuszki przypomina jeszcze niedawny zimowy klimat. Trawa zaczyna się zielenić, a na drzewach pojawiają się pierwsze listki. Obraz ten to idealny prezent dla miłośnika natury oraz polskiego malarstwa. Reprodukcja dzieła Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki IV autorstwa Stanisława Wyspiańskiego sprawdzi się w różnych typach wnętrz - zarówno tych nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Obraz świetnie będzie wyglądał w jadalni w czasie wspólnych rodzinnych posiłków, jak i w sypialni w czasie odpoczynku.

 

Malarstwo Wyspiańskiego w formie obrazów na ścianę - najwyższa jakość druku i doskonałe wykonanie

Stanisław Wyspiański Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki IV – reprodukcja tego dzieła stworzona jest metodą druku na wysokiej klasy płótnie, które zabezpieczone zostało przyjaznym dla środowiska laminatem, chroniącym dzieło przed promieniami UV. Oprócz tego obraz naciągnięty jest na sosnowy blejtram, a jego boki zostały zadrukowane, by umożliwić natychmiastowe powieszenie na ścianie.

 

 

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Stanisław Wyspiański – Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki IV