Stanisław Wyspiański – Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki I

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 99,00 zł
Dostępny
Kod
REP_S_WYS_027
Cena od: 99 do 439
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Reprodukcja obrazu Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki Stanisława Wyspiańskiego

Stanisław Wyspiański, słynny krakowski artysta, malarz oraz dramatopisarz. Przez wiele lat stworzył dzieła, które podziwiane są po dziś dzień. Podczas swojej choroby w 1904 roku stworzył serię obrazów przedstawiających widok z okna swojego mieszkania. Każdy z tych obrazów przedstawia ten sam widok w różnych porach dnia a także w różnym odstępie czasowym. Pozostałe obrazy Stanisława Wyspiańskiego z tej serii: Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki II, Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki III, Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki IV, Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki V, Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki VI.

 

Opis obrazu Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki Wyspiańskiego

Obraz Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki jest pierwszym z serii dzieł przedstawiających to, co chorujący Stanisław Wyspiański widział zza okna swojego mieszkania. Został namalowany w roku 1904, kiedy to lekarze zabronili artyście wychodzić na zewnątrz z powodu rozwijającej się choroby. Pierwszy z serii obrazów przedstawia zimowy pejzaż łąk w pozycji horyzontalnej, które prowadziły na Kopiec Kościuszki. Widoczne są drzewa, których liście już dawno opadły, nieco zabłocona drogą, którą niedawno ktoś musiał przejeżdżać. Niebo jest zachmurzone. Obraz ten nie poprawia nastroju odbiorcy, ale wprawia go raczej w nostalgię. Reprodukcja obrazu Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki autorstwa Stanisława Wyspiańskiego sprawdzi się we wnętrzach miłośników pejzaży. Oprócz tego dzieło to można powiesić w każdym pomieszczeniu przez wzgląd na ponadczasowy wygląd obrazu.

 

Malarstwo Wyspiańskiego w formie obrazów na ścianę - najwyższa jakość druku i doskonałe wykonanie

Stanisław Wyspiański Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki – dzieło to tworzone jest za pomocą metody druku na wysokiej jakości płótnie malarskim. Każda z reprodukcji dostępnych w Galerii naciągnięta jest na sosnowy blejtram i zabezpieczona specjalnym, przyjaznym dla środowiska laminatem, który chroni płótno przed szkodliwymi działaniami promieni UV. Ponadto obrazy mają zadrukowane boki, co pozwala na natychmiastowe powieszenie ich na ścianie.

 

 

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Stanisław Wyspiański – Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki I