Stanisław Wyspiański – Portret Ireny Solskiej

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 203,00 zł
Dostępny
Kod
REP_S_WYS_021
Cena od: 203 do 359
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Reprodukcja obrazu Portret Ireny Solskiej Stanisława Wyspiańskiego

Stanisław Wyspiański to światowej klasy polski dramatopisarz, poeta, a także malarz. Żył w latach 1869-1907 w Krakowie. W swoich dziełach stosował wiele stylów plastycznych. Jednym z najchętniej przez niego stosowanych były portrety wykonywane pastelami. Wyspiański często malował portrety swoich dzieci, pociech znajomych lub osób znanych. Przykładem tego ostatniego jest właśnie portret Ireny Solskiej. Pozostałe portrety wykonane przez Stanisława Wyspiańskiego dostępne w naszym sklepie internetowym to Portret Kazimierza Lewandowskiego, Portret Józefa Mehoffera, a także Portret żony w serdaku.

Portret Ireny Solskiej Stanisława Wyspiańskiego

Obraz Portret Ireny Solskiej przedstawia ujęcie portretowe słynnej aktorki Ireny Solskiej. Wykonany został w roku 1904, a obecnie znaleźć go można w Muzeum Narodowym w Poznaniu. Solska cieszyła się dużą popularnością i chętnie była portretowana przez wielu artystów. Jej portret namalował także przyjaciel Stanisława Wyspiańskiego, Józef Mehoffer. Na obrazie Irena Solska ukazana jest w kolorowej kreacji, która podkreśla jej ognisty kolor włosów. Ponadto poza, w jakiej została uchwycona podkreśla secesyjny styl dzieła – linię rąk oraz włosów, które podkreślają urodę modelki. Kobieta patrzy na wprost, malującego ją artysty. Jej wzrok wyraża pewność siebie oraz skupienie, Aktorka ubrana jest w niebiesko-zieloną kreację. Na ręce ma złotą bransoletkę z dużymi oczkami. Namalowany w 1904 roku portret pokazuje kobiece piękno i siłę. Reprodukcja obrazu Portret Ireny Solskiej autorstwa Stanisława Wyspiańskiego będzie fantastycznie wyglądał w mieszkaniu silnej i niezależnej kobiety. Ponadto obraz ociepli wnętrze i nada mu mocnego charakteru.

Malarstwo Wyspiańskiego w formie obrazów na ścianę 

Stanisław Wyspiański Portret Ireny Solskiej – reprodukcja tego portretu wykonana została metodą druku na wysokiej jakości płótnie malarskim, które naciągnięte zostało na sosnowy blejtram. Dodatkowo obraz zabezpieczony został laminatem, który chroni dzieło przed działaniem promieni UV. Oprócz tego boki reprodukcji zostały zadrukowane, co pozwala na natychmiastowe powieszenie obrazu na ścianie.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Stanisław Wyspiański – Portret Ireny Solskiej