Stanisław Wyspiański – Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki III

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 99,00 zł
Dostępny
Kod
REP_S_WYS_030
Cena od: 99 do 439
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Reprodukcja obrazu Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki III Stanisława Wyspiańskiego

Stanisław Wyspiański był znamienitym polskim artystą. Zasłynął głównie z tworzenia poezji, dramatów oraz malarstwa. Swoją pracownię miał w Krakowie, gdzie także mieszkał. Przez kilkadziesiąt lat swojej twórczości stworzył wiele przepięknych dzieł, które podziwiamy do dnia dzisiejszego. W roku 1904 podczas swojej choroby rozpoczął tworzenie serii pejzaży przedstawiających widok z okna pracowni. Pozostałe obrazy Stanisława Wyspiańskiego z tej serii, które dostępne są w naszej internetowej galerii w formie reproducji na płótnie to Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki , Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki II, Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki IV, Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki V, Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki VI.Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki III – opis obrazu

Obraz Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki III jest trzecim z serii i pokazuje widok z okna mieszkania Wyspiańskiego w czasie, gdy ten chorował. Ta reprodukcja została namalowana, podobnie jak pierwsze dzieło z serii, w orientacji horyzontalnej. Dzieło ma jasną, ciepłą kolorystykę. Za oknem widoczny jest zachód słońca, wyraźnie zarysowany jest kontur Kopca Kościuszki. Prawdopodobnie z powodu słonecznego dnia, pokrywa śnieżna zaczyna się topić i gdzieniegdzie spod śniegu przebija ziemia. Niedługo skończy się czas zimy. Dzieło to napawa odbiorcę radością, wnosi odrobinę ciepła do każdego pochmurnego dnia. Reprodukcja obrazu Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki III autorstwa Stanisława Wyspiańskiego to dokonała dekoracja do salonu. Sprawdzi się również jako obraz do sypialni oraz w pokoju dziecięcym, gdzie nada wnętrzu wyjątkowego charakteru.

 

Malarstwo Wyspiańskiego w formie obrazów na ścianę - najwyższa jakość druku i doskonałe wykonanie

Stanisław Wyspiański Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki III – obraz ten powstał z użyciem metody druku na wysokiej klasy płótnie malarskim, które dodatkowo zabezpieczone zostało laminatem, które chroni dzieło przed promieniami UV. Ponadto każda reprodukcja naciągnięta jest na blejtram zrobiony z drewna sosnowego, a jej boki są zadrukowywane, by obraz od razu gotowy był do powieszenia na ścianie.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Stanisław Wyspiański – Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki III