Portret Władysławy Ordon-Sosnowskiej w roli Krasawicy w “Bolesławie Śmiałym” Stanisław Wyspiański - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 155,00 zł
Dostępny
Kod
REP_S_WYS_022
Cena od: 155 do 419
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Reprodukcja obrazu Portret Władysławy Ordon-Sosnowskiej w roli Krasawicy w „Bolesławie Śmiałym” Stanisława Wyspiańskiego

Stanisław Wyspiański – znany polski malarz, a także dramatopisarz. Urodził się i tworzył swoje dzieła w stolicy Małopolski, Krakowie w latach 1869-1907. Jego znakiem rozpoznawczym są obrazy wykonane pastelami, które znane są po dziś dzień. Najczęściej tą techniką wykonywał portrety. Były to portrety znajomych, dzieci lub osób znanych. Jednym z takich dzieł jest właśnie wykonany w roku 1903 Portret Władysławy Ordon-Sosnowskiej, aktorki, która została ucharakteryzowana do roli Krasawicy w sztuce „Bolesław Śmiały”. Inne portrety Stanisława Wyspiańskiego dostępne w Galerii: Portret Józefa Mehoffera, Portret Kazimierza Lewandowskiego, Portret żony w serdaku.

 

Opis obrazu Portret Władysławy Ordon-Sosnowskiej w roli Krasawicy w „Bolesławie Śmiałym”

Portret Władysławy Ordon-Sosnowskiej w roli Krasawicy w „Bolesławie Śmiałym” został namalowany w roku 1903. Reprodukcja przedstawia charakteryzację Władysławy Ordon-Sosnowieckiej do roli Krasawicy w sztuce „Bolesław Śmiały”. Postać namalowana na obrazie wygląda na zmęczoną, ma podkrążone oczy i smutny wyraz twarzy. Jej usta są mocno zaciśnięte a sama kobieta sprawia wrażenie znudzonej. Na głowie ma wianek zrobiony z niebieskich kwiatów. Jej brązowe włosy uczesane są w niechlujny warkocz, który zapewne rozwiał wiatr. Ponadto dziewczyna ubrana jest w suknię zrobioną z kwiatów, między innymi tych, z których wykonany jest wianek na głowie Krasawicy. Kobieta jest bardzo blada, co potęguje jej zmęczony wygląd. Obraz ten będzie stanowił wspaniałe ochłodzenie ciepłych pomieszczeń. Reprodukcja obrazu Portret Władysławy Ordon-Sosnowskiej w roli Krasawicy w „Bolesławie Śmiałym” autorstwa Stanisława Wyspiańskiego sprawdzi się jako obraz do sypialni lub dekoracja do salonu. Nietuzinkowy wygląd kobiety nada każdemu wnętrzu wyjątkowego, niepowtarzalnego charakteru.

 

Malarstwo Wyspiańskiego w formie obrazów na ścianę - najwyższa jakość druku i doskonałe wykonanie

Stanisław Wyspiański Portret Władysławy Ordon-Sosnowskiej w roli Krasawicy w „Bolesławie Śmiałym” – obraz wykonany został techniką druku na wysokiej jakości płótnie malarskim, które dodatkowo zabezpieczone zostało specjalnym laminatem, który chroni je przed szkodliwym działaniem promieni UV. Oprócz tego obraz naciągnięty jest na sosnowy blejtram, a boki zostały zadrukowane, dzięki czemu reprodukcja jest od razu gotowa do powieszenia na ścianie.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Portret Władysławy Ordon-Sosnowskiej w roli Krasawicy w “Bolesławie Śmiałym” Stanisław Wyspiański - reprodukcja