Portret Józefa Mehoffera – Stanisław Wyspiański

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 335,00 zł
Dostępny
Kod
REP_S_WYS_009
Cena od: 335 do 383
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Reprodukcja obrazu Portret Mehoffera Stanisława Wyspiańskiego

Stanisław Wyspiański, polski malarz, dramatopisarz oraz poeta, urodził się w 1869 roku w Krakowie. W swojej pracowni stworzył wiele wybitnych dzieł, które przeszły do historii i stale zachwycają nawet najbardziej wymagającego odbiorcę. Choć w swoich dziełach często posługiwał się różnymi formami plastycznymi, takimi jak rysunek, grafika, polichromie, a nawet witraże to za jego znak rozpoznawczy uznawane jest stosowanie pasteli. To właśnie nimi uwielbiał tworzyć portrety, zarówno swoich dzieci, jak i znajomych. W 1898 roku namalował portret swojego przyjaciela i zarówno konkurenta na polu zawodowym, Józefa Mehoffera. Inne portrety wykonane przez Stanisława Wyspiańskiego dostępne w Galerii to: Portret Kazimierza Lewandowskiego, Portret Ireny Solskiej oraz Portret Władysławy Ordon-Sosnowskiej w roli Krasawicy w „Bolesławie Śmiałym”.

Obraz Portret Mehoffera jest dziełem bardzo osobistym dla Stanisława Wyspiańskiego, ponieważ przedstawia jego przyjaciela Józefa Mehoffera. W tym dziele doskonale oddana została fizjonomia Mehoffera, a także jego emocje. Mimo naturalnej, wydawać by się mogło swobodnej pozie, na obrazie wyczuwalne jest napięcie. Odczytać je można na twarzy modela, poprzez jego skupione spojrzenie, ściągnięte brwi, a także zaciśnięte usta. Wyspiański uważał, że każdy portret powinien składać się z trzech części: odwzorowania fizjonomii modela, oddania charakteru oraz uczuć, a także autoportretu. Według Wyspiańskiego obraz Portret Mehoffera spełniał każde z tych kryteriów. Reprodukcja tego dzieła Stanisława Wyspiańskiego doskonale będzie wyglądać we wnętrzu należącym do osoby lubującej się w portretach. Dzięki swojej kolorystyce obraz ten ociepli nawet najchłodniejsze pomieszczenie i zadowoli bardzo wymagającego odbiorcę.

 

 

Stanisław Wyspiański – Portret Józefa Mehoffera

Niezwykły portret wykonany przez Stanisława wyspiańskiego i ukazujący jego bliskiego przyjaciela. Chcesz, by Portret Mehoffera zawisnął w Twoim domu? Z LueLue to teraz możliwe! A jeśli czujesz niedosyt i chcesz poznać więcej fantastycznych dzieł sztuki, zerknij na pozostałe reprodukcje. Może spodoba Ci sie nieco kontrowersyjny Egon Schiele albo Franz Marc?

 

Jak przygotowujemy reprodukcje takich obrazów?

Obrazy wykonujemy metodą druku na wysokiej jakości płótnie malarskim, naciągniętym na sosnowy blejtram.
Płótno pokrywamy przyjaznym dla środowiska laminatem, który chroni przed promieniami UV.
Każda praca ma zadrukowane boki, dzięku czemu obraz można powiesić nie oprawiając go w dodatkową ramę.
Obrazy są przygotowane do bezpośredniego zawieszenia na ścianię.
Więcej na temat techniki druku znajdą Państwo w zakładce Technologie. Dokładnie tak powstał nasz obraz Portret Józefa Mehoffera.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Portret Józefa Mehoffera – Stanisław Wyspiański