Stanisław Wyspiański – Łucznicy – Bliźnięta

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 227,00 zł
Dostępny
Kod
REP_S_WYS_012
Cena od: 227 do 456
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Reprodukcja obrazu Łucznicy Stanisława Wyspiańskiego

Stanisław Wyspiański, który jest znanym polskim artystą urodził się w 1869 roku w Krakowie. Zasłynął głównie dzięki swojej poezji, dramatom oraz malarstwu. W swojej krakowskiej pracowni tworzył niesamowite dzieła, które po dzień dzisiejszy stale zachwycają każdego odbiorcę. Jego ulubioną techniką było malarstwo pastelowe, prawdopodobnie do wybrania tej metody plastycznej przyczyniło się uczulenie artysty na farby olejne, a także łatwość pracy przy równocześnie dużym stopniu możliwości odtwarzania rzeczywistości. Często malował obrazy na zamówienie, ale chętnie tworzył także na potrzeby lokalnej społeczności. Brał udział w wielu inicjatywach mających na celu zdobienie świątyń oraz innych ważnych miejsc dla Krakowian. W roku 1895 stworzył obraz Łucznicy, którzy był częścią większej kompozycji, która miała zdobić prezbiterium kościoła Franciszkanów. Inne sakralne obrazy Stanisława Wyspiańskiego dostępne w Galerii to: Boże Narodzenia oraz Madonna z Dzieciątkiem II.

 

Motywy malarskie na obrazie Wyspiańskiego Łucznicy

Obraz Łucznicy to fragment kompozycji Strącenie aniołów, projektu dekoracji malarskiej do prezbiterium kościoła Franciszkanów w Krakowie. Dzieło to namalowane zostało pastelami w roku 1895. Na obrazie zobaczyć można dwóch chłopców, dokładniej bliźniąt, którzy naprężyli swoje łuki i gotowi są do strzału. Obaj chłopcy są wyraźnie skupieni na swoim zadaniu, widać, że napinanie łuku wymaga od nich wiele siły i są już bardzo zmęczeni, bo widoczne na ich policzkach są rumieńce. Na obrazie dominuje kolor niebieski, a dopełniają go elementy w kolorze żółtym. Obraz ten wspaniale sprawdzi się w ciepłych wnętrzach, które potrzebują nieco ochłodzenia. Doskonale będzie wyglądać jako obraz do salonu, jadalni, a nawet łazience.

 

Malarstwo Wyspiańskiego w formie obrazów na ścianę - najwyższa jakość druku i doskonałe wykonanie

Stanisław Wyspiański Łucznicy – reprodukcja dzieła tworzona jest za pomocą metody druku na wysokiej jakości płótnie malarskim, które naciągnięte jest na sosnowy blejtram. Ponadto płótno pokryte jest laminatem przyjaznym dla środowiska, który chroni obraz przed szkodliwym działaniem promieni UV. Zadrukowanie boków obrazu powoduje, że jest on już od razu gotowy do powieszenia na ścianie.

 

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Stanisław Wyspiański – Łucznicy – Bliźnięta