Okładka dramatu wesele Stanisław Wyspiański

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 323,00 zł
Dostępny
Kod
REP_S_WYS_023
Cena od: 323 do 431
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Reprodukcja okładki dramatu „Wesele” Stanisława Wyspiańskiego

Stanisław Wyspiański, wybitny krakowski malarz oraz dramatopisarz. W swojej pracowni tworzył dzieła, które mimo upływu lat nadal inspirują i dają natchnienie do pracy nie tylko młodym artystom, ale również miłośnikom jego dzieł. Najczęściej posługiwał się techniką pastelową, która była szybka i pozwalała na dobre odwzorowanie rzeczywistości. Wyspiański nie tylko tworzył dzieła, które wystawiane były potem na deskach teatrów, ale także je ilustrował, a obrazy te stawały się czymś więcej niż zwykłą okładką książki. Wyspiański w swoich pracach często wykorzystywał motyw roślinny, nie dziwi więc fakt, że motywy te pojawiały się także na okładkach jego dramatów. Jedną z okładek, która zawiera motyw kwiatowy, jest ta zdobiąca dramat „Wesele”. Inne dzieła Wyspiańskiego z motywem roślinnym dostępne w naszym sklepie internetowym to Nasturcje, Bratki, a także Róże.

 

Dzieło Wyspiańskiego na obrazie

Okładka dramatu „Wesele” powstała w roku 1903. Jest ona ilustracją III wydania dramatu napisanego przez samego Wyspiańskiego. Reprodukcja ta przedstawia tytuł sztuki, informację o tym, kto jest autorem oraz o numerze wydania. W centralnym punkcie okładki znajduje się kwiat z różowo-fioletowymi pąkami i jego zielone łodygi. Po obu stronach kwiatu zobaczyć można inicjały. Tworząc nie tylko dramat, ale także jego okładkę Stanisław Wyspiański pokazał, że jest artystą wszechstronnie uzdolnionym. Reprodukcja okładki dramatu „Wesele” wspaniale będzie wyglądać jako obraz do sypialni, salonu, a także jako dekoracja pokoju dziecięcego. Ponadto obraz ten może stać się fantastycznym pomysłem na prezent. Dzieło to dzięki swojej uniwersalności doskonale wkomponuje się w wystrój każdego pomieszczenia. Z pewnością zachwyci ono wielbicieli kultowych już plakatów.

 

Malarstwo Wyspiańskiego w formie obrazów na ścianę - najwyższa jakość druku i doskonałe wykonanie

Stanisław Wyspiański Okładka dramatu „Wesele” – obraz stworzony jest za pomocą metody druku na zabezpieczonym specjalnym laminatem wysokiej jakości płótnie, które chroni dzieło przed szkodliwymi promieniami UV. Następnie obraz naciągany jest na sosnowy blejtram. Oprócz tego boki reprodukcji są zadrukowywane, co pozwala na natychmiastowe powieszenie na ścianie.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Okładka dramatu wesele Stanisław Wyspiański