Stanisław Wyspiański – Róże

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 227,00 zł
Dostępny
Kod
REP_S_WYS_001
Cena od: 227 do 443
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Reprodukcja obrazu Stanisława Wyspiańskiego Róże

Polski poeta, malarz, dramatopisarz, Stanisław Wyspiański pochodził z Krakowa, gdzie urodził się w 1869 roku. Z jego pracowni rozpościerał się piękny widok na Kopiec Kościuszki. Wyspiański najczęściej tworzył techniką pastelową ze względu na szybkość pracy, a także uczulenie na farby olejne. W jego dziełach nierzadko pojawiały się motywy roślinne oraz kwiatowe, w szczególności róże w malarstwie. Takie tematy prac wykorzystywał także przy tworzeniu projektów sakralnych. Jednym z takich dzieł są właśnie Róże, które były projektem do polichromii kościoła Franciszkanów w Krakowie. Jak twierdził sam Stanisław Wyspiański, projekty sakralne tworzył dla własnej satysfakcji i dla piękna, które może zobaczyć każdy. Nie oczekiwał niczego w zamian. Inne obrazy Stanisława Wyspiańskiego z motywem roślinnym dostępne w naszym sklepie internetowym to: Portret podwójny Elizy PareńskiejBratkiNasturcje.

Róże w malarstwie Wyspiańskiego

Obraz Róże Stanisława Wyspiańskiego to fragment projektu polichromii do kościoła Franciszkanów w Krakowie. Przedstawia on pąki róż w kolorze herbacianym. Rośliny te znajdują się na mozaikowym tle w trzech kolorach: brązowym, niebieskim oraz żółtym. Większość pąków jest pięknie rozwinięta, a pozostałe z nich nie, co może świadczyć o przemijającym czasie, a także dojrzewaniu, które podobnie jak te kwiaty, dotyczy każdego z nas. W tym dziele Wyspiański postawił na naturalność, piękno otaczającej nas natury, która sama w sobie jest wystarczająca, by zachwycić ludzkie oko. Taki obraz ociepli każde wnętrze i nada mu nieco delikatności, ponieważ róże w malarstwie sprawdzą się w domu nieśmiałej dziewczyny kochające kwiaty, jak i w męskiej jaskini. Doskonale będzie także wyglądać w ciepłych pomieszczeniach, w których potrzebny jest powiew świeżości.

Malarstwo Wyspiańskiego w formie obrazów na ścianę - najwyższa jakość druku i doskonałe wykonanie

Stanisław Wyspiański obraz Róże – reprodukcja obrazu wykonywana jest na wysokiej jakości płótnie, które naciągnięte jest na sosnowy blejtram. Płótno pokryte jest przyjaznym dla środowiska laminatem, który chroni obraz przed promieniami UV. Każda praca ma zadrukowane boki, dzięki czemu reprodukcję można powiesić nie oprawiając jej w dodatkową ramę. Obrazy przygotowane są do bezpośredniego zawieszenia na ścianie.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Stanisław Wyspiański – Róże