Nasturcje Wyspiański Stanisław

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 191,00 zł
Dostępny
Kod
REP_S_WYS_036
Cena od: 191 do 299
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Reprodukcja obrazu Nasturcje Stanisława Wyspiańskiego

W historii Polski możemy wskazać wielu znakomitych artystów. Jednym z nich z pewnością był Stanisław Wyspiański. Urodził się on w roku 1869 w Krakowie, tam założył rodzinę i spełniał się artystycznie. W stolicy Małopolski miał także swoją pracownię z widokiem na Kopiec Kościuszki, gdzie tworzył niesamowite dzieła, które znane są na całym świecie. Wyspiański w liście z roku 1894 przyznał swojemu przyjacielowi, Lucjanowi Rydlowi, że tworzy dekoracje do kościoła Franciszkanów. Wyjawił mu także, że zamierza stworzyć w pracach dwa światy. Jeden z nich ma przedstawiać piękny ogród, w którym człowiek czuje się szczęśliwy, beztroski i kochany. Drugi natomiast miał pokazywać trudy życia, przeszkody, jakie człowiek musi pokonać, żeby trafić do wspaniałego ogrodu. Stanisław Wyspiański w liście wspomniał także, że dekoracje wykonuje z własnej chęci, jedynie dla satysfakcji, jednak nie było mu dane dokończyć swoich prac, ponieważ Franciszkanie zrezygnowali z jego pomocy.

 

Nasturcje – opis obrazu

Obraz Nasturcje to tak naprawdę kolejny fragment projektu polichromii do kościoła Franciszkanów w Krakowie. Reprodukcja ta przedstawia czerwone, żółte oraz pomarańczowe kwiaty nasturcji. Łodygi a także liście mają beżowy kolor. Roślinność znajduje się na tle z niebiesko-żółtej mozaiki. Obraz ten będzie doskonałą dekoracją salonu, obrazem do jadalni lub wyjątkową ozdobą sypialni.  Z pewnością wprowadzi on nieco ciepła i wiosennego klimatu do pomieszczenia. Dodatkowo bogata kolorystyka obrazu ożywi nawet najchłodniejsze wnętrze.

Inne dekoracje o motywie kwiatowym wykonane przez Stanisława Wyspiańskiego dostępne w naszym sklepie internetowym to Nasturcje II, a także Róże.

Miłośników motywów roślinnych mogą zaciekawić również makrofotografie roślin - artystyczne zdjęcia botaniczne autorstwa Karla Blossfedta. 

 

Malarstwo Wyspiańskiego w formie obrazów na ścianę - najwyższa jakość druku i doskonałe wykonanie

Stanisław Wyspiański Nasturcje – reprodukcja wykonana jest na wysokiej jakości płótnie, które dodatkowo zalaminowane jest specjalną powłoką, która chroni kolory przed działaniem promieni UV. Oprócz tego każde z dzieł naciągamy na blejtram z sosnowego drewna, co dodaje obrazom niepowtarzalnego charakteru. Obrazy przygotowane są do bezpośredniego zawieszenia na ścianie dzięki zadrukowanym bokom.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nasturcje Wyspiański Stanisław