Stanisław Wyspiański – Portret Mietka

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 251,00 zł
Dostępny
Kod
REP_S_WYS_011
Cena od: 251 do 419
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Reprodukcja obrazu Portret Mietka Stanisława Wyspiańskiego

Stanisław Wyspiański to krakowski artysta przełomu XIX i XX wieku. Znany jest jako autor poezji, dramatów oraz malarstwa. W swojej pracowni namalował wiele wybitnych obrazów, które możemy podziwiać po dzień dzisiejszy. Twórca ten często lubił w sztuce oddawać otaczającą go rzeczywistość. Dlatego wiele z jego dzieł to portrety znajomych mu osób lub dzieci. W roku 1900 namalował portret jednego ze swoich synów, Mietka. Inne reprodukcje obrazów przedstawiające dzieci Stanisława Wyspiańskiego dostępne w Galerii to: Helenka, Helenka z wazonem i kwiatami, a także Śpiący Mietek.

 

Motywy malarskie w obrazie Wyspiańskiego - Portret Mietka

Obraz Portret Mietka zwany też Portretem dziecka, przedstawia syna samego artysty, Mietka. Został on namalowany w roku 1900. Przedstawiony na obrazie chłopiec nieco znużony spogląda wprost na odbiorcę swoimi błękitnymi oczami. Obraz ten podobny jest do wielu innych portretów dzieci. Postacie te są najczęściej zmęczone, nieszczęśliwe oraz nieco przygnębione. Wynikało to z pewnością z faktu, że dla dziecka wielogodzinne pozowanie, w dodatku bez ruchu, nie jest czymś naturalnym. Jednak portrety Stanisława Wyspiańskiego wyróżniają się ukazaniem nie tylko emocji dziecka, ale także naturalnego piękna, jego charakteru. Ze sposobu malowania oraz ilości dzieł wywnioskować można, że dzieci odgrywały dla Wyspiańskiego bardzo ważną rolę w życiu i bardzo mocno je kochał. Starał się być dla nich jak najlepszym ojcem dbać o to, by niczego im nie brakowało. Reprodukcja tego dzieła Stanisława Wyspiańskiego wspaniale ociepli wnętrze a także nada mu delikatności. Obraz ten sprawdzi się zarówno jako ozdoba salonu, jak i nada pokojowi dziecięcemu wyjątkowego charakteru.

 

Malarstwo Wyspiańskiego w formie obrazów na ścianę - najwyższa jakość druku i doskonałe wykonanie

Stanisław Wyspiański Portret Mietka – reprodukcja obrazu wykonywana jest metodą druku na wysokiej jakości płótnie malarskim, które naciągnięte jest na sosnowy blejtram. Płótno pokryte jest laminatem przyjaznym dla środowiska, który chroni obraz przed szkodliwym działaniem promieni UV. Dzięki zadrukowaniu boków obrazu jest on już od razu gotowy do powieszenia na ścianie.

 

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Stanisław Wyspiański – Portret Mietka