Stanisław Wyspiański – Wieże kościoła Mariackiego

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 169,00 zł
Dostępny
Kod
REP_S_WYS_037
Cena od: 169 do 349
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Reprodukcja obrazu Wieże kościoła Mariackiego Stanisława Wyspiańskiego

Stanisław Wyspiański, jak i wielu wybitnych artystów miał takie miejsce na świecie, w którym czuł się jak w domu. Dla niego takim miejscem był właśnie Kraków. Nic dziwnego, skoro tu się urodził, założył rodzinę, pracował i nawiązywał znajomości. Tu także miał wspaniałą pracownię z widokiem na Kopiec Kościuszki. W mieście królów fascynowała zarówno natura, jak i architektura. Życie w tym mieście dawało Wyspiańskiemu tyle natchnienia, że zajmował się wieloma dziedzinami sztuki i w każdej z nich dążył do perfekcji. Niewątpliwie najważniejszą z takich dziedzin było malarstwo. Dlatego wiele z jego obrazów przedstawia pejzaże jego rodzinne miasta. Jednym z takich dzieł są Wieże kościoła Mariackiego. Inne prace Stanisława Wyspiańskiego pokazujące krakowskie krajobrazy to Planty o świcie, a także Widok z okna pracowni na Kopiec Kościuszki II.Wieże kościoła Mariackiego – opis obrazu

Obraz Wieże kościoła Mariackiego powstał w roku 1905. Namalowany został w ulubionej technice Stanisława Wyspiańskiego, pastelach. Reprodukcja ta przedstawia bardzo realne odzwierciedlenie widoku na wieże kościoła Mariackiego w Krakowie. Prawdopodobnie dzieło to pokazuje wieże z perspektywy osoby znajdującej się pobliżu krakowskich Sukiennic. Z lewej strony możemy dostrzec kolumnę w stylu jońskim, w centrum znajdują się oczywiście iglice wież kościelnych. Dzieło to ze względu na swój uniwersalizm i łagodne barwy nadaje się do każdego pomieszczenia. Reprodukcja obrazu Wieże kościoła Mariackiego Stanisława Wyspiańskiego sprawdzi się zarówno we wnętrzu miłośnika architektury, jak i turysty uwielbiającego Kraków. Aktualnie oryginał obrazu znajduje się w Muzeum Narodowym w Krakowie.

 

Malarstwo Wyspiańskiego w formie obrazów na ścianę - najwyższa jakość druku i doskonałe wykonanie

Stanisław Wyspiański Wieże kościoła Mariackiego – reprodukcja tego dzieła powstaje za pomocą metody druku na wysokiej klasy płótnie malarskim. Następnie płótno to naciągane jest na sosnowy blejtram i zabezpieczane warstwą laminatu, który chroni dzieło przed szkodliwym wpływem promieni UV. Boki każdej z reprodukcji są zadrukowywane po to, by dzieła gotowe były do powieszenia na ścianie bezpośrednio po dostarczeniu.

 

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Stanisław Wyspiański – Wieże kościoła Mariackiego