Stanisław Wyspiański – Fragment okładki tragedii „Klątwa”

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 189,00 zł
Dostępny
Kod
REP_S_WYS_024
Cena od: 189 do 189
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Reprodukcja fragmentu okładki tragedii „Klątwa” Stanisława Wyspiańskiego

Stanisław Wyspiański to znany i ceniony polski dramatopisarz, malarz oraz poeta. W krakowskiej pracowni malował sztukę, która przeszła do historii i inspiruje nie tylko młodych artystów, ale także osoby niezwiązane ze sztuką. W swoich dziełach łączył dziedziny bliskie jego sercu, a napisane dramaty i tragedie zdobił własnoręcznie wykonanymi rysunkami. Najczęściej do tego celu wykorzystywał motywy kwiatowe i roślinne. Tak też było również w przypadku okładki tragedii „Klątwa” stworzonej w roku 1899, której fragment zakupić można w naszej internetowej galerii obrazów. Pozostałe dzieła Wyspiańskiego z motywem roślinnym dostępne w Galerii: Bratki, Róże oraz Okładka dramatu „Wesele”.

 

Opis okładki tragedii „Klątwa” Wyspiańskiego

Okładka tragedii „Klątwa” powstała w roku 1899. Obraz, który znajduje się w naszej ofercie stanowi jej fragment. Reprodukcja ta przedstawia rysunek kwiatów, prawdopodobnie nasturcji, które często pojawiały się w twórczości Stanisława Wyspiańskiego. Kwiaty te mają rozwinięte pąki, a ich liście zostały pomalowane na ciemniejszy odcień. Reprodukcja fragmentu okładki tragedii „Klątwa” autorstwa Stanisława Wyspiańskiego sprawdzi się zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Obraz nadaje się do powieszenia zarówno w salonie, sypialni jak i kuchni, czy nawet jadalni przez wzgląd na zastosowania kwiatów nasturcji w sztuce kulinarnej. Dzieło przywodzi na myśl beztroskie czasy spacerów po łąkach, zbieranie kwiatów, a także robienie zielnika. Zachowanie naturalnego koloru kartki z XIX wieku jako tła sprawia, że obraz ma ponadczasowy, wręcz kultowy, historyczny wygląd i będzie wyglądał niczym rodzinna pamiątka, która jakimś cudem przetrwała do lat dzisiejszych.

Inne obrazy z roślinami znajdują się w naszej kolekcji starych ilustracji i rycin botanicznych. 

 

Malarstwo Wyspiańskiego w formie obrazów na ścianę - najwyższa jakość druku i doskonałe wykonanie

Stanisław Wyspiański Fragment okładki tragedii „Klątwa” – obraz ten wykonany jest na wysokiej jakości płótnie metodą druku. Ponadto płótno to zabezpieczone jest specjalnym laminatem, który chroni dzieło przed szkodliwym działaniem promieni UV. Każda z naszych reprodukcji naciągnięta jest na sosnowy blejtram, a jej boki są zadrukowywane, dzięki czemu dzieła od razu gotowe są do powieszenia na ścianie.

 

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Stanisław Wyspiański – Fragment okładki tragedii „Klątwa”