Główka Helenki Stanisław Wyspiański - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 209,00 zł
Dostępny
Kod
REP_S_WYS_018
Cena od: 209 do 349
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Reprodukcja obrazu Główka Helenki Stanisława Wyspiańskiego

Stanisław Wyspiański – wybitny polski malarz oraz dramatopisarz. Urodził się i tworzył w Krakowie. W swojej pracowni przez wiele lat malował niezapomniane dzieła, które przeszły do historii sztuki. Za jego znak rozpoznawczy uznaje się obrazy malowane przy użyciu pasteli zamiast farb olejnych, na które Wyspiański był uczulony. Często w swoich dziełach pokazywał sceny z życia jego rodziny. Chętnie malował portrety, a w szczególności wizerunki swoich dzieci, które były jego dumą. Jednym z najbardziej znanych i cenionych dzieł, jakie stworzył był obraz Główka Helenki namalowany w roku 1900. Inne dzieła dostępne w naszym sklepie internetowym z reprodukcjami dzieł sztuki, przedstawiające dzieci Stanisława Wyspiańskiego to na przykład Portret Mietka, a także Helenka z wazonem i kwiatami.

 

Opis obrazu Główka Helenki Wyspiańskiego

Obraz Główka Helenki, który powstał w roku 1900, przedstawia wówczas około pięcioletnią córkę Wyspiańskiego, Helenkę. Dziewczynka ukazana została na beżowym tle w ujęciu portretowym, widzimy jej postać do ramion. Helenka ma potargane włosy, rozchylone usta. Wyraz jej twarzy wskazuje na zdziwienie, być może dziewczynka właśnie wstała i jest jeszcze zaspana. Ważnym akcentem tego portretu są błękitne oczy dziecka, które dodatkowo podkreślone zostały wyraźnie zarysowanymi łukami brwiowymi. Kontury postaci Helenki są wyraziste, a zarys linii szyi i ramion jest schematyczny, dzięki czemu odbiorca ma wrażenie, że dziewczynka została zatrzymana w ruchu. Reprodukcja obrazu Główka Helenki autorstwa Stanisława Wyspiańskiego doskonale wpasuje się do każdego wnętrza. Nada się zarówno do sypialni, jak i salonu, czy pokoju dziecięcego. Przez wzgląd na popularność i wyjątkowość warto, by każdy posiadał to dzieło w swoim domu.

 

Malarstwo Wyspiańskiego w formie obrazów na ścianę - najwyższa jakość druku i doskonałe wykonanie

Stanisław Wyspiański Główka Helenki – obraz wykonany został metodą druku na wysokiej jakości płótnie malarskim, naciągniętym na sosnowy blejtram. Reprodukcja dodatkowo zabezpieczona została przyjaznym dla środowiska laminatem, który chroni dzieło przed szkodliwym działaniem promieni UV. Dzięki zadrukowanym bokom, obraz gotowy jest od razu do powieszenia na ścianie.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Główka Helenki Stanisław Wyspiański - reprodukcja