Nasturcje 2 Stanisław Wyspiański - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 149,00 zł
Dostępny
Kod
REP_S_WYS_040
Cena od: 149 do 449
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Reprodukcja obraz Nasturcje II Stanisława Wyspiańskiego

Stanisław Wyspiański to zasłużona postać w historii Krakowa. W czasie swojego życia stworzył wiele dzieł, które po dzień dzisiejszy zachwycają i inspirują nie tylko innych artystów, ale także miłośników sztuki. Niektóre z nich znaleźć można w muzeach, a inne zobaczymy zwiedzając krakowskie świątynie. Jednym z takich miejsc, gdzie zobaczyć można prace Stanisława Wyspiańskiego jest kościół Franciszkanów w Krakowie. To dla tego miejsca artysta wykonał wiele wspaniałych dekoracji, których reprodukcje dostępne są w Galerii. Bratki oraz Róże to niektóre z nich. Kolejnym dziełem jest fragment polichromii o nazwie Nasturcje II.

 

Opis obrazu Nasturcje II Wyspiańskiego

Obraz Nasturcje II to następna część pastelowego projektu polichromii do kościoła Franciszkanów w Krakowie. Wykonana została w roku 1903, co zobaczyć można na podpisie z lewej strony dzieła. Ta reprodukcja na pierwszym planie pokazuje po raz kolejny przepiękne kwiaty nasturcji. Są one w kolorze pomarańczowym oraz czerwonym. Tym razem łodygi i liście są zielone i wspaniale komponują się z tłem. Drugi plan natomiast, czyli tło, to mozaika złożona z trzech kolorów: czarnego, niebieskiego oraz zielonego. Obraz ten z pewnością sprawdzi się w jasnych pomieszczeniach, które będą kontrastować z wyraźnym, mocnym tłem dzieła. Ponadto reprodukcja może być świetną dekoracją w chłodnych wnętrzach, którym brakuje niezobowiązujących kolorowych akcentów. Ze względu na kulinarne zastosowanie kwiatów nasturcji, obraz ten będzie świetnie wyglądał jako dekoracja do kuchni oraz jadalni. Ponadto obrazy z naszej galerii to doskonały pomysł na prezent dla przyjaciółki lub kochanej babci.

 

Malarstwo Wyspiańskiego w formie obrazów na ścianę - najwyższa jakość druku i doskonałe wykonanie

Stanisław Wyspiański Nasturcje II – reprodukcja tej pracy tworzona jest z użyciem nowoczesnej metody druku na wysokiej klasy płótnie malarskim. Każdy obraz naciągany jest na blejtram wykonany z sosnowego drewna, a jego płótno zabezpieczane jest laminatem, który chroni kolory przed promieniami UV. Obrazy mają zadrukowane boki, dzięki czemu gotowe są do bezpośredniego powieszenia na ścianie po dostarczeniu.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nasturcje 2 Stanisław Wyspiański - reprodukcja