Stanisław Wyspiański – Autoportret w serdaku

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 119,00 zł
Dostępny
Kod
REP_S_WYS_026
Cena od: 119 do 299
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Reprodukcja obrazu Autoportret w serdaku Stanisława Wyspiańskiego

Stanisław Wyspiański, wybitny polski malarz, poeta oraz dramatopisarz. Żył w Krakowie, gdzie także miał swoją pracownię, w której tworzył swoje dzieła. Malował w wielu różnych technikach. Często podejmował się rysowania portretów, szczególnie pastelami, które były jego znakiem rozpoznawczym. Choć Stanisławowi Wyspiańskiemu nie brakowało modeli, postanowił namalować siebie samego, jako autoportret Wyspiańskiego. Jednym z nich jest właśnie Autoportret Wyspiańskiego w serdaku, który sam autor stworzył w roku 1902. Wśród jego wybitnych dzieł znajdują się takie portrety jak na przykład Portret podwójny Elizy Pareńskiej, a także Portret Józefa Mehoffera.

Opis obrazu — Stanisław Wyspiański Autoportret w serdaku

Obraz Autoportret w serdaku został namalowany w roku 1902. Aktualnie zobaczyć go można w Muzeum Narodowym w Warszawie. Reprodukcja autoportretu Wyspiańskiego przedstawia postać samego artysty. Znajduje się on na tle pnących się w górę winorośli. Spomiędzy nich przebija się błękit nieba. Artysta ubrany jest w serdak, czyli ciepłą kamizelkę, która najczęściej robiona była z kożucha, a pod nią ubrany jest w białą koszulę. Malarz spogląda odbiorcy prosto w oczy, a jego twarz wyraża powagę i pewność siebie. Usta artysty zaciśnięte są, malarz jest wyraźnie skupiony. Wizerunek Wyspiańskiego odzwierciedla dojrzałego, odpowiedzialnego mężczyznę, głowę rodziny, kochającego ojca i świadomego kruchości życia artystę. Reprodukcja obrazu Autoportret Wyspiańskiego w serdaku będzie dobrze wyglądać zarówno jako obraz do nowoczesnego wnętrza, a także może być to wyjątkowa dekoracja wnętrza tradycyjnego. Nada się do takich pomieszczeń jak salon, czy sypialnia. Dzieło to stanowi doskonałą dekorację wnętrza i nadaje mu wyjątkowy, niepowtarzalny charakter.

Malarstwo Wyspiańskiego w formie obrazów na ścianę — najwyższa jakość druku i doskonałe wykonanie

Stanisław Wyspiański Autoportret w serdaku – reprodukcja tego autoportretu stworzona jest metodą druku na wysokiej jakości płótnie malarskim, które naciągnięto na sosnowy blejtram. Obraz dodatkowo zabezpieczony jest specjalnym laminatem, który chroni go przed szkodliwymi promieniami UV. Boki dzieła zostały zadrukowane, dzięki czemu od razu nadaje się ono do powieszenia na ścianie.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Stanisław Wyspiański – Autoportret w serdaku