Stanisław Wyspiański – Wisła pod Krakowem

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 99,00 zł
Dostępny
Kod
REP_S_WYS_028
Cena od: 99 do 439
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Reprodukcja obrazu Wisła pod Krakowem Stanisława Wyspiańskiego

W historii Polski pojawiło się wielu wybitnych artystów. Jednym z nich niewątpliwie był Stanisław Wyspiański, który żył i tworzył w Krakowie w latach 1869-1907. Swoją twórczością wielokrotnie pokazywał niesamowity kunszt malarski. Choć potrafił tworzyć w wielu technikach plastycznych, malarz ten słynął z zamiłowania do pasteli, ponieważ z powodu uczulenia nie mógł on malować farbami olejnymi. Wyspiański często tworzył portrety, ale wiele z jego prac to także pejzaże. W roku 1904 stworzył nawet serię obrazów pokazujących Widok z okna jego pracowni na Kopiec Kościuszki. Innym przykładem namalowanego przez tego artystę pejzażu jest właśnie stworzona w 1905 roku Wisła pod Krakowem.

 

Wisła pod Krakowem Wyspiańskiego – opis obrazu

Obraz Wisła pod Krakowem autorstwa Stanisława Wyspiańskiego powstał w roku 1905. Aktualnie zobaczyć go można w Muzeum Narodowym w Krakowie. Reprodukcja przedstawia krajobraz rozciągający się nad jednym z brzegów Wisły. Prawdopodobnie uchwycona chwila rozgrywa się w czasie zimy, ponieważ na brzegu widoczny jest śnieg, drzewa występujące wzdłuż koryta rzeki pozbawione są liści. W tafli wody zobaczyć można odbicie drzew. Nie wiadomo, czy rzeka skuta jest lodem, czy w tej chwili była nad wyraz spokojna. Na obrazie dominuje niebieski, a także żółty kolor. W oddali być może widać Kopiec Kościuszki. Reprodukcja obrazu Wisła pod Krakowem będzie stanowić doskonałą dekorację wnętrza należącego do osoby lubiącej podziwiać krajobrazy. Ponadto będzie świetną ozdobą sypialni, a także salonu. Obraz ociepli chłodne wnętrze, dzięki znajdującym się na nim żółtym tonom. To wszystko sprawia, że dzieło ma wyjątkowy charakter.


Malarstwo Wyspiańskiego w formie obrazów na ścianę - najwyższa jakość druku i doskonałe wykonanie

Stanisław Wyspiański Wisła pod Krakowem – dzieło to powstało za pomocą techniki druku na wysokiej klasy płótnie malarskim. Płótno to dodatkowo zabezpieczone zostało przyjaznym dla środowiska laminatem, który ochrania reprodukcję przed szkodliwym działaniem promieni UV. Każdy z obrazów naciągnięty jest na blejtram zrobiony z sosnowego drewna, a boki reprodukcji są zadrukowywane, by dzieło gotowe było od razu do powieszenia na ścianie.

 

Inne obrazy Stanisława Wyspiańskiego dostępne w naszej galerii to na przykład Widok z okna na Kopiec Kościuszki IV i Chochoły.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Stanisław Wyspiański – Wisła pod Krakowem