Żółty Czerwony Niebieski - Wassily Kandinsky – reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 263,00 zł
Dostępny
Kod
REP_W_KAN_008
Cena od: 263 do 347
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Wassily Kandinsky - abstrakcyjny obraz Żółty-Czerwony-Niebieski

Obraz Żółty-Czerwony-Niebieski Kandinsky namalował w 1925 roku, kiedy pracował jako nauczyciel w Bauhaus, uczelni artystyczno-rzemieślniczej. Artysta zastosował trzy podstawowe kolory: żółty, czerwony i niebieski. Przy pierwszym rzucie oka nawet niedoświadczony obserwator zwróci uwagę na bogatą tonację barw i szaloną różnorodność form: figur geometrycznych i różnej grubości linii.
Obraz  Żółty-Czerwony-Niebieski można przedzielić na pół i – ze względu na fakt, jak różne są od siebie prawa i lewa strona obrazu – spojrzeć na nie jako na osobne dzieła. Na lewej stronie widać prostokąty, kwadraty i proste linie w jasnych kolorach. Po prawej stronie zaobserwujemy za to różne abstrakcyjne kształty utrzymane w o wiele ciemniejszych barwach. Obie te strony obrazu mają różne znaczenia i mają za zadanie wzbudzać w obserwatorze zupełnie inne emocje. Żółty-czerwony-niebieski – obraz powstał w czasie, gdy Kandinsky prowadził zajęcia z projektowania dla początkujących oraz kurs dla grupy zaawansowanej. Nauczał malarstwa, był również odpowiedzialny za warsztaty, które miały na celu poszerzać teorię psychologii kolorów.

Sztuka figur geometrycznych i kolorów w obrazie Żółty-Czerwony-Niebieski

Kandinsky – Yellow, red, blue, bo tak brzmi tytuł obrazu w języku angielskim, to dzieło, które na zawsze wpisało się w dzieje historii sztuki abstrakcjonizmu. Reprodukcja obrazu jest wykonana metodą druku na wysokogatunkowym płótnie malarskim pokrytym następnie bezpiecznym dla środowiska laminatem. Boki pracy również są zadrukowane, pracy nie trzeba więc oprawiać.

Więcej na temat techniki druku znajdą Państwo w zakładce Technologie.

Kandinsky reprodukcje obrazów dostępne są w naszej ofercie! Sprawdź dzieła tego artysty i wybierz swoje ulubione!

 

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Żółty Czerwony Niebieski - Wassily Kandinsky – reprodukcja