Chłopiec z pistoletami – Stanisław Wyspiański

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 169,00 zł
Dostępny
Kod
REP_S_WYS_002
Cena od: 169 do 439
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Malarstwo Wyspiańskiego w formie obrazów na ścianę - najwyższa jakość druku i doskonałe wykonanie

Obrazy wykonujemy metodą druku na wysokiej jakości płótnie malarskim, naciągniętym na sosnowy blejtram.
Płótno pokrywamy przyjaznym dla środowiska laminatem, który chroni przed promieniami UV.
Każda praca ma zadrukowane boki, dzięku czemu obraz można powiesić nie oprawiając go w dodatkową ramę.
Obrazy takie jak Chłopiec z pistoletami są przygotowane do bezpośredniego zawieszenia na ścianię
Więcej na temat techniki druku znajdą Państwo w zakładce Technologie

 

Chłopiec z pistoletami - Stanisław Wyspiański

To dzieło polskiego twórcy z okresu Młodej Polski tchnie melancholią i niepokojem. Sprawdź, jak sprawdzi się w nietypowym wnętrzu - na przykład lekko zadymionej dekadenckiej kawiarni. A jeśli wolisz coś nieco bardziej pozytywnego - zerknij na Portret Józefa Mehoffera lub Bratki Wyspiańskiego. Za to Chłopiec z pistoletami to reprodukcja, która z całą pewnością zwróci na siebie uwagę.

 

Obrazy Wyspiańskiego - inspiracje i motywy malarskie

Stanisław Wyspiański – krakowski malarz, poeta oraz dramatopisarz. W swojej pracowni z widokiem na Kopiec Kościuszki tworzył niezapomniane, wspaniałe dzieła. W swoich pracach często pokazywał to, co go otacza. Nierzadko na jego obrazach można zobaczyć postacie dziecięce. Najczęściej były to pociechy samego artysty lub dzieci znajomych. Jednym z takich dzieł jest obraz na płótnie Chłopiec z pistoletami, który namalowany pastelami został w roku 1902. Mimo dość ciepłej kolorystyki obrazu wywołuje on mieszane uczucia. Odbiorca staje się przejęty sytuacją, w której znalazł się chłopiec i tym, co stanie się po chwili uchwyconej na obrazie Stanisława Wyspiańskiego. Inne reprodukcje obrazów Stanisława Wyspiańskiego, gdzie na pierwszym planie jest postać dziecka dostępne w naszej galerii to: Portret Mietka, Helenka, Śpiący Jaś.

 

Chłopiec z pistoletami – opis obrazu

Obraz Chłopiec z pistoletami, namalowany przez Stanisława Wyspiańskiego w roku 1902, u odbiorcy wywołuje niepokój. Chłopiec widoczny na obrazie wyłania się z ciemności. Dziecko ma przed sobą trzy pistolety i nie wiadomo, co zamierza z nimi zrobić. Na dodatek nie patrzy na ułożone przed nim niebezpieczne przedmioty, przejęty jest widokiem czegoś, co znajduje się przed jego oczami. Na jego twarzy maluje się niepokój. Oczy przebierają prawie czerwoną barwę. Głowę podpiera obiema rękami. Intensywnie o czymś myśli. Namalowany przez Stanisława Wyspiańskiego Chłopiec wygląda na zmatwionego i gniewnego. Na jego twarzy odbija się światło słoneczne. Takie dzieło sprawdzi się z pewnością we wnętrzach osób, które szukają nietuzinkowych rozwiązań. Takich, które lubią rozmyślać i analizować otaczający ich świat, ponieważ sam obraz prowokuje do refleksji.

 

Stanisław Wyspiański Chłopiec z pistoletami –reprodukcja tego dzieła nadrukowana jest na wysokiej jakości płótnie. Następnie pokrywana jest laminatem, który chroni obraz przed działaniem szkodliwych promieni UV. Rogi płótna, które naciągnięte są na blejtram z naturalnego surowca, także są zadrukowywane, a wszystko po to, by obraz gotowy był do powieszenia na ścianie.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Chłopiec z pistoletami – Stanisław Wyspiański