Stanisław Wyspiański – Portret podwójny Elizy Pareńskiej - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 159,00 zł
Dostępny
Kod
REP_S_WYS_003
Cena od: 159 do 299
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Reprodukcja obrazu Portret podwójny Elizy Pareńskiej Stanisława Wyspiańskiego

Stanisław Wyspiański to wybitny polski malarz, dramatopisarz oraz poeta, który żył na przełomie XIX i XX wieku. W swoich dziełach często ukazywał otaczający go świat. Chętnie na obrazach malował dzieci. Często modelami artysty były jego własne pociechy lub dzieci znajomych. Reprodukcja obrazu Portret podwójny Elizy Pareńskiej przedstawia najmłodszą z czwórki dzieci Stanisława Pareńskiego, Elizę zwaną Lizką. Państwo Pareńscy byli przyjaciółmi Stanisława Wyspiańskiego i często zamawiali u niego obrazy. Tak też zrobili w 1905 roku, w wyniku czego powstało dzieło Portret podwójny Elizy Pareńskiej. Jednak obraz ten zaginął w czasie wojny. Innym obrazem Stanisława Wyspiańskiego pokazującym drugą z sióstr Pareńskich i dostępnym w naszym sklepie internetowym jest Portret Marii.

 

Portret podwójny Elizy Pareńskiej - opis obrazu 

Obraz Portret podwójny Elizy Pareńskiej przedstawia jedną z córek państwa Pareńskich, Elizę. Mimo młodego wieku, o czym świadczyć może kokardka we włosach, dziewczyna wygląda na bardzo zmęczoną. Ma smutny wzrok, wyraźnie jest czymś zatroskana. Świadczyć to może o przytłaczających nastolatkę problemach, których rozwiązanie wymaga dojrzałości wykraczającej poza wiek młodej dziewczyny. Eliza otoczona jest wielobarwnymi różami. Kwiaty mają herbaciany, beżowy oraz czerwony kolor. Łodygi róż nie posiadają kolców i mają piękny zielony odcień, podobnie jak liście. Obraz ten sprawdzi się u osób, które doskonale mogą zrozumieć sytuację Elizy, borykają się z problemami, które je nieco przytłaczają. Ale reprodukcja zawojuje też z pewnością serca fanów Wyspiańskiego, którzy z zachwytem patrzą na jego kreskę i chcieliby mieć doskonale wykonaną kopię jego dzieła we własnym domu.

 

Malarstwo Wyspiańskiego w formie obrazów na ścianę - najwyższa jakość druku i doskonałe wykonanie

Następnie dzieło pokrywane jest laminatem, który zapobiega szkodliwemu działaniu promieni UV. Obraz jest od razu gotowy do powieszenia, dzięki zadrukowaniu rogów płótna naciągniętego na blejtram wykonanego z naturalnego surowca.

Więcej na temat technik druku, które stosujemy można znaleźć w zakładce Technologie. 

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Stanisław Wyspiański – Portret podwójny Elizy Pareńskiej - reprodukcja