Stanisław Wyspiański – Madonna z dzieciątkiem III

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 219,00 zł
Dostępny
Kod
REP_S_WYS_015
Cena od: 219 do 489
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Reprodukcja obrazu Madonna z Dzieciątkiem III Stanisława Wyspiańskiego

Stanisław Wyspiański, który urodził się w Krakowie w roku 1869, był wybitnym dramatopisarzem, poetą, a przede wszystkim malarzem. W swojej pracowni z widokiem na Kopiec Kościuszki tworzył dzieła za pomocą różnych form plastycznych, lecz najchętniej sięgał po pastele przez wzgląd na uczulenie na farby olejne. Często w swoich pracach podejmował temat matczynej miłości, zarówno tej, którą obserwował we własnym domu, jak i tej, o której uczono w wielu świątyniach. Właśnie o takiej miłości opowiada obraz Madonna z Dzieciątkiem III, który stanowi fragment projektu polichromii kościoła Franciszkanów w Krakowie. Natomiast pozostałe obrazy podejmujące motyw matczynej miłości to  Madonna z DzieciątkiemMacierzyństwo.

 

Opis obrazu Madonna z Dzieciątkiem III Wyspiańskiego

Obraz Madonna z Dzieciątkiem III to fragment projektu polichromii do kościoła Franciszkanów w Krakowie. Reprodukcja obrazu na płótnie przedstawia Maryję z pogodnym wyrazem twarzy, trzymającą małego Jezusa w swoich ramionach. Wokół nich roztacza się złota poświata symbolizująca świętość. Ponad głowami Maryi i małego Jezusa unoszą się dzieci, najprawdopodobniej anioły, które koronują Matkę Boską. Dzieło to przedstawia matczyną troskę oraz bezwarunkową miłość do dziecka. W tle obrazu widoczne są pnące się w górę rośliny, które zwykle towarzyszą obrazom przedstawiającym wizerunek Matki Boskiej. Reprodukcja obrazu Madonna z Dzieciątkiem III Stanisława Wyspiańskiego doskonale sprawdzi się w chłodnych, potrzebujących nieco ciepła wnętrzach. 

 

Malarstwo Wyspiańskiego w formie obrazów na ścianę - najwyższa jakość druku i doskonałe wykonanie

Stanisław Wyspiański Madonna z Dzieciątkiem III – reprodukcja tego obrazu wykonana jest metodą druku na wysokiej jakości płótnie malarskim naciągniętym na sosnowy blejtram. Płótno to zabezpieczone jest przyjaznym dla środowiska laminatem, który chroni dzieło przed szkodliwym działaniem promieni UV. Reprodukcje mają zadrukowane boki, co pozwala na natychmiastowe powieszenie obrazu na ścianie.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Stanisław Wyspiański – Madonna z dzieciątkiem III