Saltillo Mansion - Edward Hopper - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 119,00 zł
Dostępny
Kod
Saltillo Mansion_
Cena od: 119 do 287
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Saltillo Mansion Edward Hopper - reprodukcja obrazu online

Saltillo Mansion to akwarelowy obraz amerykańskiego artysty Edwarda Hoppera. Dzieło powstało w 1943 roku. Praca przedstawia neoklasyczną, hiszpańską posiadłość odrodzenia w Saltillo, widoczną z dachu rezydencji.

Latem 1943 Edward Hopper wraz ze swoją żoną Jo mieszkali w Saltillo, najpierw przez jakiś czas stacjonując w Mexico City. Ich podróż podyktowana była potrzebą zmiany scenerii i była częścią poszukiwania nowych tematów dla sztuki malarza. Po zatrzymaniu się w Mexico City małżeństwo udało się 500 mil na północ do Saltillo. Chłodny klimat i widoki na pobliskie góry sprawiły, że małe miasteczko stało się popularnym celem urlopowiczów. Hopperowie zatrzymali się wówczas w hotelu o nazwie Guarhado House, a Artysta namalował kilka akwarel z dachu hotelu.

 

Saltillo Mansion - Manifest Edwarda Hoppera

Z wysokości dachu hotelu Guarhado House amerykański twórca mógł dojrzeć góry nad budynkami miasta. Mimo to przedstawiane przezeń sceny wciąż sugerują zagrożenia rozwoju urbanistycznego, który to nie pozwalał artyście w pełni cieszyć się naturalnym otoczeniem.

Reprodukcja obrazu Edwarda Hoppera Saltillo Mansion dostępna w naszym sklepie z obrazami nadrukowana jest na wysokiej jakości płótno naciągnięte następnie na drewniane krosno malarskie. Każda praca ma zadrukowane boki, dzięki temu obraz można powiesić, nie oprawiając go uprzednio w ramę. Zobacz inne dzieła amerykańskiego twórcę realizmu: Second Story Sunlight, Niebieski wieczór, czy o wiele mroczniejszą pracę noszącą tytuł Nocne cienie.

 

Malarstwo Hoppera w formie obrazów na ścianę - najwyższa jakość druku i doskonałe wykonanie

Obrazy na płótnie drukujemy na wysokiej jakości bawełnianym płótnie malarskim. Więcej na temat technik druku, które stosujemy można znaleźć w zakładce Technologie.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Saltillo Mansion - Edward Hopper - reprodukcja