Second Story Sunlight - Edward Hopper - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 119,00 zł
Dostępny
Kod
Second Story Sunlight_
Cena od: 119 do 299
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Reprodukcje obrazów drukowane na płótnie: Second Story Sunlight Edward Hopper

Edward Hopper, uważany za jednego z najwybitniejszych artystów XX wieku, przyszedł na świat w amerykańskiej rodzinie holenderskiego pochodzenia. Wykształcenie zdobył w nowojorskich Correspondence School of Illustrating i New York School of Art. Sporo podróżował: tylko do Europy wybrał się aż trzykrotnie. Najwięcej czasu spędził we Francji, w Paryżu, samodzielnie ucząc się malarstwa.W 1908 roku zdecydował się zamieszkać w Nowym Jorku. Swoją pracownię otworzył przy Washington Square North 3. Tworzył w niej przez ponad 50 lat.

Obraz Second Story Sunlight powstał we wrześniu 1960 roku. Przedstawia dwie kobiety w różnym wieku na balkonie drugiego piętra białego domu. Starsza kobieta czyta gazetę, a młodsza siedzi na balustradzie i czemuś się przygląda.

 

Obrazy na płótnie: Second Story Sunlight. Edward Hopper poza miastem

Mówi się, że według amerykańskiego malarza obraz ten był próbą namalowania światła słonecznego na biało bez prawie żadnego żółtego pigmentu. Podobno artysta mówił też, że interpretacja dzieła, każdy pomysł o naturze psychologicznej, będzie musiał być samodzielnie dostarczony przez widza.

Według małżeństwa Hopperów, do obu postaci ukazanych na obrazie pozowała żona malarza, Josephine. Tę wersję wydarzeń kwestionowały jednak sąsiadki artystycznej pary, Marie Stephens i jej dorastająca córka Kim. Argumentowały one, że młoda kobieta ukazana na obrazie musiała być wzorowana na jedne z nich, powołując się na rozmiar biustu postaci.

Na co warto zwrócić uwagę w kontekście obrazu Second Story Sunlight? Zdecydowanie na fakt przedstawienia par elementów: każda postać jest otoczona dwoma parami okien z tyłu, a każde okno podzielone jest na równe prostokąty. Surowa architektura natomiast współgra z zielonym krajobrazem lasu po prawej stronie.

 

Malarstwo Hoppera w formie obrazów na ścianę - najwyższa jakość druku i doskonałe wykonanie

Obrazy na płótnie drukujemy na wysokiej jakości bawełnianym płótnie malarskim. Fotografie na płótnie naciągane są na sosnowe krosna malarskie. Każda praca ma zadrukowane boki, dzięki temu obraz można powiesić nie oprawiając go w ramę.

Więcej na temat technik druku, które stosujemy można znaleźć w zakładce Technologie.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Second Story Sunlight - Edward Hopper - reprodukcja