Niebieski wieczór - Edward Hopper - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 179,00 zł
Dostępny
Kod
Soir Bleu
Cena od: 179 do 323
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Reprodukcja obrazu Niebieski wieczór Edward Hopper

Niebieski wieczór Edwarda Hoppera to obraz namalowany w 1914 roku. Akcja przedstawiona na obrazie rozgrywa się w paryskiej kawiarni. Podczas gdy Hopper jest głównie kojarzony ze scenami życia w amerykańskim, nowoczesnym mieście, ten wczesny utwór przenosi nas w czasy, gdy Hopper studiował w Paryżu, a jego kariera zbudowana wokół przedstawiania samotnych postaci w amerykańskiej rzeczywistości jawi się jako odległa przyszłość.

Niebieski wieczór Hoppera pod wieloma względami wyróżnia się na tle wielu innych jego dzieł. Splata złożoną historię z realistycznymi postaciami, które pozwalają widzowi dopowiedzieć sobie historię każdej z nich.

 

Niebieski wieczór Hopper - obrazy drukowane na płótnie

Scena ukazana na obrazie jest wyjątkowo kolorowa. Uwagę widza natychmiast przykuwa ubrany na biało klaun siedzący przy stole. Wydaje się być jakby oderwany od otaczającej go rzeczywistości - absurdalnie odmienny od innych gości. Para po prawej, mężczyzna ubrany w swój piękny smoking i dama w wieczorowej sukni wydają się być dość szykowni i wyraźnie zirytowani klaunem palącym papierosy, siedzącym obok nich.

Naprzeciwko palącego klauna siedzą oficer wojskowy w pełnym umundurowaniu oraz brodaty mężczyzna w berecie - być może artysta. Kobieta stojąca za stołem ma mocny makijaż i spogląda na gości z wyniosłą miną, przyjmując równie wywyższającą postawę. Po lewej stronie tej sceny siedzi samotny mężczyzna, najwyraźniej nieświadomy rozgrywającej się sceny.

Niebieski wieczór ma za zadanie przekazać widzowi szereg intensywnych wrażeń, jakie paryskie życie wywarło na malarzu. Każda postać ukazana w tej scenie symbolizuje inny poziom paryskiego społeczeństwa. Obraz jednak nadal, podobnie jak wiele innych, późniejszych dzieł Hoppera (m.in. Światło słoneczne w stołówce lub Pokój w Nowym Jorku) ukazuje nastrój samotności, podkreślając poczucie wyobcowania.

 

Malarstwo Hoppera w formie obrazów na ścianę - najwyższa jakość druku i doskonałe wykonanie

Obrazy na płótnie drukujemy na wysokiej jakości bawełnianym płótnie malarskim. Fotografie na płótnie naciągane są na sosnowe krosna malarskie. Każda praca ma zadrukowane boki, dzięki temu obraz można powiesić nie oprawiając go w ramę.

Więcej na temat technik druku, które stosujemy można znaleźć w zakładce Technologie.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Niebieski wieczór - Edward Hopper - reprodukcja