Okno hotelu - Edward Hopper - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 149,00 zł
Dostępny
Kod
hotel window
Cena od: 149 do 359
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Reprodukcja obrazu Okno hotelu Edwarda Hoppera

Obraz Stacja benzynowa (Gaz) Edwarda Hoppera nie ukazuje konkretnej amerykańskiej stacji odwiedzonej przez autora. Jest za to wynikiem wielu szkiców i zapamiętanych przez artystę miejsc, połączeniem najbardziej charakterystycznych i właściwych stacjom cech.

Podobnie jest z obrazem Okno hotelu - Edward Hopper pisał o nim, że to improwizacja złożona z rzeczy, które zdążył zaobserwować w trakcie swoich licznych podróży. Ukazane na obrazie lobby hotelowe nie jest żadnym konkretnym miejscem, w rzeczywistości nawet nie istnieje identyczne. To wynik scen zaobserwowanych przez artystę w trakcie jego spacerów po Nowym Jorku, gdzie widział wiele “tandetnych” hoteli.

Obrazy drukowane na płótnie - Okno hotelu Hopper

Okno hotelu to obraz, który powstał w 1955 roku. Jest klasycznym przykładem podjęcia motywów właściwych dla amerykańskiego malarza. Chodzi oczywiście o samotność i izolację, które autor widział jako typowe dla amerykańskiego, miejskiego życia w XX wieku.

Dzieło przedstawia elegancko ubraną starszą kobietę, siedzącą na granatowej kanapie w lobby anonimowego amerykańskiego hotelu. Kobieta sprawia wrażenie nieobecnej - wpatruje się w zaciemnione okno. Płótno wyraża samotność i wyobcowanie, które określały nie tylko pewien aspekt amerykańskiego doświadczenia, ale także, jak podobno mawiał artysta, kondycję cywilizacji w ogóle.

Podobny obraz samotności, obojętności i nieobecności wyraża wiele z prac Edwarda Hoppera. Niechęć do interakcji widać w samotnych postaciach - jak np. na obrazie Kino w Nowym Jorku

Owa samotność i wyobsowanie wydać jednak również w pracach, które ukazują więcej niż jedną postać ludzką - jak np. płótno Lobby hotelowe.

Malarstwo Hoppera w formie obrazów na ścianę - najwyższa jakość druku i doskonałe wykonanie

Obrazy na płótnie drukujemy na wysokiej jakości bawełnianym płótnie malarskim. Fotografie na płótnie naciągane są na sosnowe krosna malarskie. Każda praca ma zadrukowane boki, dzięki temu obraz można powiesić nie oprawiając go w ramę.

Więcej na temat technik druku, które stosujemy można znaleźć w zakładce Technologie.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Okno hotelu - Edward Hopper - reprodukcja