Lobby hotelowe - Edward Hopper - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 149,00 zł
Dostępny
Kod
hotel lobby
Cena od: 149 do 313
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Obraz Lobby hotelowe Edward Hopper

Lobby hotelowe to obraz olejny, który został ukończony w 1943 roku przez Edwarda Hoppera. Dziś dzieło jest częścią kolekcji Indianapolis Museum of Art.

Dzieło amerykańskiego malarza przedstawia trzy postacie: dwie kobiety i mężczyznę w hotelowym lobby. Po prawej stronie widać blondynkę w błękitnej sukience, która siedzi na fotelu i czyta książkę. Po lewej stronie siedzi za to starsza kobieta w czerwonej sukience, płaszczu i kapeluszu. Mężczyzna stojący obok niej jest skierowany twarzą w kierunku obserwatora. Ma na sobie elegancki garnitur, a przez rękę przewieszony płaszcz. Nad kobietą w czerwonej sukience wisi obraz przedstawiający jakiś krajobraz. Mówi się, że kobieta w czerwonej sukience ma przedstawiać żonę malarza w wieku 60 lat.

Reprodukcja obrazu Lobby hotelowe Hoppera

Malarz często podróżował, zatrzymując się w wielu hotelach, miał więc okazję zaobserwować szereg sytuacji właściwych hotelom. Lobby hotelowe Edwarda Hoppera to druga z prac malarza, która przedstawia hotel: drugą z nich to Okno hotelu z 1955 roku.

Goście hotelowi ukazani na obrazie zostali opisani jako jednocześnie podróżujący i zawieszeni w czasie. Taki opis doskonale odzwierciedla stoicki i zarazem dramatyczny nastrój obrazu. Lobby hotelowe zdaje się być bowiem dziełem łączącym wszystkie cechy charakterystyczne stylu Edwarda Hoppera. Praca nawiązuje bowiem do klasycznych dla amerykańskiego artysty motywów alienacji i zwięzłości. Na obrazie wykorzystano ostre światło i sztywne linie - wszystko po to, by stworzyć starannie skonstruowaną, ale przy tym niewygodną przestrzeń.

Zanim powstał obraz Lobby hotelowe, Edward Hopper stworzył dziesięć szkiców tej pracy, które później trafiły do kolekcji Whitney Museum of American Art.

Malarstwo Hoppera w formie obrazów na ścianę - najwyższa jakość druku i doskonałe wykonanie

Obrazy na płótnie drukujemy na wysokiej jakości bawełnianym płótnie malarskim. Fotografie na płótnie naciągane są na sosnowe krosna malarskie. Każda praca ma zadrukowane boki, dzięki temu obraz można powiesić nie oprawiając go w ramę.

Więcej na temat technik druku, które stosujemy można znaleźć w zakładce Technologie.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lobby hotelowe - Edward Hopper - reprodukcja