Kino w Nowym Jorku - Edward Hopper - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 119,00 zł
Dostępny
Kod
Newyork-movie
Cena od: 119 do 299
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Kino w Nowym Jorku Edwarda Hoppera - obraz na płótnie

Kino w Nowym Jorku to obraz olejny autorstwa amerykańskiego malarza Edwarda Hoppera. Pracę nad płótnem artysta rozpoczął w grudniu 1938 roku, zakończył natomiast - w styczniu 1939.

Obraz przedstawia niemalże pustą salę kinową. Na krzesłach można dojrzeć kilkoro rozproszonych po sali widzów, za to po prawej stronie obrazu, w korytarzu oświeconym mocniejszym światłem - zadumaną bileterkę. Kobieta zdaje się nie zwracać uwagi na widoczny na ekranie film, jest pochłonięta przez własne myśli.

Hopper Kino w Nowym Jorku - obrazy każdego do domu

Edward Hopper Kino w Nowym Jorku to obraz, który był chwalony przede wszystkim za wspaniałe przedstawienie wielu źródeł światła - właśnie za sprawą mistrzowskich pociągnięć pędzla Kino w Nowym Jorku uznawane jest za jedną z najbardziej cenionych prac amerykańskiego artysty.

Kino to jeden z nowoczesnych wynalazków, stworzonych w Hollywood pałaców sztuki audiowizualnej. Film pozwala przenieść się na kilkadziesiąt minut w zupełnie inny świat, spojrzeć na czyjeś życie w sposób najintymniejszy z możliwych. Ten fakt budzi zainteresowanie. Na kinowym ekranie widać najprawdopodobniej zarysy ośnieżonych szczytów gór. Widzowie zdają się być pochłonięci przez akcję ukazaną w filmie, jedynie kobieca postać, oświetlona i oddalona od reszty, nie jest zainteresowana filmem. To pracownica kina, prawdopodobnie bileterka, która - zważywszy na jej brak zainteresowania i znużenie - ów seans widziała już wiele razy.

Przestrzeń miejską Edward Hopper ukazywał wiele razy - jego najwybitniejsze i najbardziej znane dzieła możesz podziwiać online. Sprawdź reprodukcje innych obrazów amerykańskiego twórcy: Pętlę mostu Manhattan, czy Restaurację w Nowym Jorku.

Reprodukcje obrazów Hoppera - najwyższa jakość druku i doskonałe wykonanie

Obrazy na płótnie drukujemy na wysokiej jakości bawełnianym płótnie malarskim. Fotografie na płótnie naciągane są na sosnowe krosna malarskie. Każda praca ma zadrukowane boki, dzięki temu obraz można powiesić nie oprawiając go w ramę.

Więcej na temat technik druku, które stosujemy można znaleźć w zakładce Technologie.

 

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kino w Nowym Jorku - Edward Hopper - reprodukcja