Most Dam Macombs - Edward Hopper - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 155,00 zł
Dostępny
Kod
Macombs Dam Bridge
Cena od: 155 do 227
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Obraz na płótnie Hoppera: Most Dam Macombs

Most Dam Macombs to obraz olejny z 1935 roku autorstwa amerykańskiego artysty realisty Edwarda Hoppera. Dzieło przedstawia nowojorski most Macombs Dam. Na co jednak warto zwrócić uwagę to fakt, iż most został ukazany w sposób nie do końca realistyczny. Jest on bowiem dość gęsto uczęszczany, na obrazie Edwarda Hoppera za to panuje cisza i pustka, niepodobna do normalnego ruchu na przedstawionym moście. Dziś obraz wchodzi w skład kolekcji Brooklyn Museum w Nowym Jorku.

Dla niektórych współczesność okazała się być wejściem w poczucie alienacji. Ludzie zaczęli bowiem mieć możliwość przemieszczania się w przestrzeni w znacznie szybszym tempie niż kiedykolwiek wcześniej. Edward Hopper chciał uchwycić tę transformację nowoczesnego życia w obrazach przesyconych uczuciem izolacji i poczuciem wyobcowania.

 

Reprodukcja obrazu online: Most Dam Macombs Edward Hopper

Obraz został ukończony w 1935 roku, a więc u szczytu kariery amerykańskiego malarza. Dzieło przedstawia most Macombs Dam, który łączy nowojorskie dzielnice Manhattan i Bronx. W mieście nie ma jednak śladów życia - zamiast tego, scena charakteryzuje się przenikliwą ciszą i pustką. To powoduje ogromny niepokój.

Prace Hoppera są przepełnione poczuciem samotności, wyobcowania, tajemnicy, która może zagrozić obserwującym dzieła. Światło - naturalne lub sztuczne - odgrywa kluczową rolę w wywoływaniu nastroju. Obraz Most Dam Macombs to niejedyne dzieło ukazujące taki element miejskiego krajobrazu - drugim z nich jest Pętla Mostu Manhattan. W poszukiwaniu charakterystycznych dla artysty motywów można również obejrzeć m.in. pracę Biuro w nocy, czy Niebieski wieczór.

 

Malarstwo Hoppera w formie obrazów na ścianę - najwyższa jakość druku i doskonałe wykonanie

Obrazy na płótnie drukujemy na wysokiej jakości bawełnianym płótnie malarskim. Fotografie na płótnie naciągane są na sosnowe krosna malarskie. Każda praca ma zadrukowane boki, dzięki temu obraz można powiesić nie oprawiając go w ramę.

Więcej na temat technik druku, które stosujemy można znaleźć w zakładce Technologie.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Most Dam Macombs - Edward Hopper - reprodukcja