Biuro w nocy - Edward Hopper - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 167,00 zł
Dostępny
Kod
Office at night_
Cena od: 167 do 263
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Reprodukcja obrazu Biuro w nocy Edwarda Hoppera

Obraz Biuro w nocy Edwarda Hoppera powstał w 1940 roku. Obecnie, od 1948 roku, wchodzi w skład kolekcji Walker Art Center w Minneapolis w stanie Minnesota.

Obraz Biuro w nocy Hopper przedstawia tytułowe biuro, w którym pracuje młoda kobieta w niebieskiej sukience oraz starszy mężczyzna ubrany w trzyczęściowy garnitur. Kobieta stoi przy otwartej szafie na akta, mężczyzna również zajęty jest pracą. Charakter samego biura jest niejasny – równie dobrze może to być biuro prawnika, księgowego lub małej firmy.

 

Biuro w nocy Edward Hopper - obrazy drukowane na płótnie

Nie wiadomo, co to za biuro, ani czym zajęte są postacie ludzkie ukazane na obrazie, ale kilka wskazówek dostarczyć może informacji o kontekście. Wysoki kąt, z którego widz spogląda na biuro sugeruje, że możemy zaglądać do środka biura z przejeżdżającego obok pociągu. Sam Hopper miał podobno powiedzieć kuratorowi Walker Art Center, że dzieło Hopper Biuro w nocy zainspirowane było licznymi widokami podobnych przybytków, jakie malarz obserwował w trakcie swoich podróży po Nowym Jorku z okien pociągów. Niestaranny i niezbyt zgrabny kształt rombu sugeruje, że nie jest to biuro prestiżowej firmy.

Podobnie jak w innych scenach nocnych (jak np. Okno hotelu), amerykański malarz musiał realistycznie odtworzyć złożoność pomieszczenia, które oświetlone było róźnymi źródłami światła o różnym natężeniu. Biuro w nocy ma trzy źródła światła: górną lampę, lampę na biurku mężczyzny oraz uliczną latarnię po prawej stronie. Uważne zbadanie kąta obrazu za kobietą ujawnia słaby cień, który rzuca w słabym świetle oprawy sufitowej.

 

Obrazy Hoppera w najwyższej jakości druku i doskonale wykonane

Obrazy na płótnie drukujemy na wysokiej jakości bawełnianym płótnie malarskim. Fotografie na płótnie naciągane są na sosnowe krosna malarskie. Każda praca ma zadrukowane boki, dzięki temu obraz można powiesić nie oprawiając go w ramę.

Więcej na temat technik druku, które stosujemy można znaleźć w zakładce Technologie.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Biuro w nocy - Edward Hopper - reprodukcja