Pętla mostu Manhattan - Edward Hopper - reprodukcja

Dodaj produkt do ulubionych
Napisz do nas
Już od 155,00 zł
Dostępny
Kod
Manhattan-bridge-loop
Cena od: 155 do 282
Korzystamy z usług wiarygodnych firm kurierskich, które dbają o szybkość dostaw.
Produkt Metoda dostawy Rozmiar obrazu Przedpłata Pobranie Czas dostawy
Obrazy Kurier do 120x80 20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
120x80 – 150x100 35.00 zł 50.00 zł
większe niż 150x100 80.00 zł  
Plakaty Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni
Gift shop (pocztówki, magnesy, eko torby itd.) Poczta Polska   od 5zł   do 5 dni
InPost   15.00 zł   1-2 dni
Kurier   20.00 zł 35.00 zł 1-2 dni

 

W przypadku zakupów przez internet możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni. W regulaminie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotów.
Produkty z naszego sklepu internetowego wykonywane są przez nas od 2009 roku na krakowskim Kazimierzu. Dbamy o najwyższą jakość wszystkiego, co opuszcza naszą pracownię. Lubimy "made in Poland"! Zapraszamy do stacjonarnej Galerii na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Miodowej 22.

Pętla mostu Manhattan Edward Hopper - reprodukcja obrazu

Pętla mostu Manhattan to obraz amerykańskiego artysty Edwarda Hoppera z 1928 roku. Przedstawia tytułowy nowojorski most. Obecnie dzieło malarza jest wystawione w Addison Gallery of American Art Akademii Phillips w Andover w stanie Massachusetts. To druga, obok Mostu Dam Macombs praca Hoppera poświęcona nowojorskiej infrastrukturze dostępna w naszej galerii obrazów na płótnie.

Pętla mostu Manhattan Hoppera została opisana przez krytyka sztuki Jackie Wullschlager jako mroczne arcydzieło. I rzeczywiście, chociaż praca z 1928 roku wydaje się być prostym uchwyceniem miejskiej sceny, Hopper pragnął, by była czymś więcej. Jeden z najwybitniejszych amerykańskich malarzy XX wieku miał mawiać, że jego celem jest używanie natury jako medium. Próbował rzutować na płótno swoje przemyślenia i reakcje na temat, który podejmuje.

 

Pętla mostu Manhattan Hopper - spojrzenie na miasto

W latach 20. XX wieku Hopper namalował kilka obrazów, które przedstawiają linię budynków tworzących infrastrukturę miasta. Miejska architektura od zawsze odgrywała bardzo istotną rolę w wielu jego pracach. Często to budynki są bohaterami dzieł Hoppera, uosabiając pewne koncepcje - zarówno kulturowe, jak i społeczne.

Poziomy format obrazu Hoppera Pętla mostu Manhattan ma kluczową rolę w odczytaniu znaczenia dzieła. Szerokość obrazu działa bowiem jak szerokokątny obiektyw. Dzięki temu podkreśla się fakt, że miasta mogą być niewygodne, pozbawione przygód, nudne. Samotny człowiek widziany na obrazie jest przygarbiony, wpatrzony w chodnik pod swoimi nogami - nie wygląda na kogoś zafascynowanego nowoczesnością czy osobę, która przeżywa w tej chwili jakąś przygodę. Wręcz przeciwnie - jego sylwetka przywodzi na myśl zmęczenie, znużenie, monotonię i… nudę.

 

Malarstwo Hoppera w formie obrazów na ścianę - najwyższa jakość druku i doskonałe wykonanie

Obrazy na płótnie drukujemy na wysokiej jakości bawełnianym płótnie malarskim. Fotografie na płótnie naciągane są na sosnowe krosna malarskie. Każda praca ma zadrukowane boki, dzięki temu obraz można powiesić nie oprawiając go w ramę.

Więcej na temat technik druku, które stosujemy można znaleźć w zakładce Technologie.

Więcej informacji
Rodzaj produktu Obraz na płótnie
Kolorystyka obrazu Kolor
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pętla mostu Manhattan - Edward Hopper - reprodukcja